Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@??

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polskich serialach i telenowelach. Weźmy takie gówno jak rodzinka.pl - w którym domu ludzi się tak zachowują, a dzieci to takie #!$%@? dymaminy? Przecież już więcej prawdy jest w memach z nosaczami i próbami położenia spać #!$%@? ojca.

Wy tam w tej Warszawie naprawdę tak żyjecie?

#zalesiesie #gorzkierzale #heheheszki
Lake_Titikaka - Wiecie co mnie #!$%@?? 

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polsk...

źródło: comment_X0uR5snf0LpR0wxFjyZCBLiHhbAzYltq.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
@Pie_Czar: No jeśli chodzisz w tych samych buciorach po ogrodzie, mieście, a potem ten syf wnosisz sobie do domu to brawo. Mama pewnie chętnie za tobą sprząta ;)
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: To czy ta rodzina jest "realna" czy nie, to jeszcze pół biedy. Najgorsze, że ten serial jest tak beznadziejny i ten "humor" totalnie NA JEDNO KOPYTO.
Obejrzysz dwa odcinki i już znasz właściwie przebieg każdego żartu.

np.
Karolak: Synu posprzątaj ten chlew no mówię ci jak brudno tu jest to ja nie wiem nooo sprzątajmitu!
Synalek: Oj tato weź się.
Karolak: Sprzontaj mówie, twój tatuś jak był młody to wszystko
m.....3 - @Lake_Titikaka: To czy ta rodzina jest "realna" czy nie, to jeszcze pół bie...

źródło: comment_KduHdi74aw8LHwAPyIbiy8wj0EgcLPSA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka wiele sytuacji była tam podobna do sytuacji w moim domu. Wiele razy mówiłem sobie hehehe, tak jak bylo u nas za gowniaka. I.Nie.mówię o sytuacji materialnej, ale niektórych sytuacjach, jakie.miały.tam miejsce
  • Odpowiedz
@Pisieu:

u mnie był ojciec co chodził w przepierdzianych cottonoworldach po powrocie z roboty a skarpety mu śmierdziały jak okoliczne wysypisko. A ja dzieliłem pokoj z rodzeństwem przez kilkanaście lat.

Czy to też sie pokrywa ze scenariuszem rodzinki.pl?
  • Odpowiedz
@XKaktusX No widzisz punkt widzenia zalezy od puktu siedzenia jak zwykle :) kilkanascie lat temu porownalbym swoja srodowisko i rodzinę do Kiepskich ale teraz szybciej do tych od rodzinka.pl
  • Odpowiedz