Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@??

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polskich serialach i telenowelach. Weźmy takie gówno jak rodzinka.pl - w którym domu ludzi się tak zachowują, a dzieci to takie #!$%@? dymaminy? Przecież już więcej prawdy jest w memach z nosaczami i próbami położenia spać #!$%@? ojca.

Wy tam w tej Warszawie naprawdę tak żyjecie?

#zalesiesie #gorzkierzale #heheheszki
Lake_Titikaka - Wiecie co mnie #!$%@?? 

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polsk...

źródło: comment_X0uR5snf0LpR0wxFjyZCBLiHhbAzYltq.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
Ja tam osobiście jak oglądam sceny z Natalia i Ludwikiem to aż jestem w szoku, ze ktoś zachowuje się dokładnie tak samo jak ja i mój niebieski...
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: ja bym ci zrobił serial o życiu w mieście, które nie jest takie kolorowe, tylko po #!$%@? ma takie coś ktoś oglądać jak ludzie to mają (w większości) na co dzień. Nie mówię, że sam oglądam rodzinkę.pl bo akurat forma tego tworu jest jakaś dzika ale serial w którym bym widział szarobure, tak jak pogoda w tym tygodniu, życie tym bardziej by mnie nie zainteresował...
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: Tak się właśnie tam żyje. Rano koktajl z jarmużu, potem poranne biegi na nadwiślańskim bulwarze lub parku, kawa, sesja jogi, modna kawiarnia 1, ciągu dnia wpada się na chwilę do pracy w przeszklonej redakcji, modna kawiarnia 2, czipsy z jarmużu, pogaduchy na ciuchach, modna kawiarnia 3, crossfit, starbucks, koktajl z jarmużu 2, nauka japońskiego, u znajomych, przed snem ulubione seriale, koktajl z jarmużu.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: Rodzinka idealnie obrazuje przeciętny dom klasy średniej w Polsce, wykop natomiast ma nadreprezentację przegrywów, którzy zazwyczaj pochodzą właśnie z takich domów jak z serialu o Kiepskich i stąd zawsze ich zdziwienie związane z tym jak żyje reszta społeczeństwa.
  • Odpowiedz