Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@??

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polskich serialach i telenowelach. Weźmy takie gówno jak rodzinka.pl - w którym domu ludzi się tak zachowują, a dzieci to takie #!$%@? dymaminy? Przecież już więcej prawdy jest w memach z nosaczami i próbami położenia spać #!$%@? ojca.

Wy tam w tej Warszawie naprawdę tak żyjecie?

#zalesiesie #gorzkierzale #heheheszki
Lake_Titikaka - Wiecie co mnie #!$%@?? 

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polsk...

źródło: comment_X0uR5snf0LpR0wxFjyZCBLiHhbAzYltq.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: Kwiatkowska tez pracowala, ciotka byla wysokopostawionym urzednikiem w ministerstwie obrony czy czyms podobnym i utrzymywala sie sama, chalupe mieli po tym, jak sie na male mieszkanie zamienili z pewna starsza pania.
Jezdzili starym samochodem i sie z wydatkami liczyli ;>
  • Odpowiedz
@bugg: jak mieszkałem w dużym domu jednorodzinnym też śmigłem w butach i czasami kurtce ;) wychowany w blokach z dywanami, dziwnie sie czułem w domu z drewniana podłoga i ta przestrzeń ;) było mi jakoś zimno ale ... Wyprowadziłem sie od rodziców kupiłem sobie 48m i znowu #!$%@? w skarpetkach;)
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: Mieszkałem w domu jednorodzinnym, drewnianym, na piętrze nad dużym pokojem tak do trzydziestki, teraz mieszkam też na górze ale dom jest murowany, a już niedłuo przeprowadzam się do siebie ale ja nie o tym. No więc po piwku, czasem po tym drugim zasypiając często sobie przed snem myślałem, częściej po prostu nie możesz zasnąć bo mózg sobie po swojemu działa.. ale był taki okres że myślałem, że coś ze mną
  • Odpowiedz
@Oude_Geuze: Teraz górnicy i tak mają całkiem dobrze.
@Pomeranian: Tylko, że pomiędzy klasą średnią niższą a przeciętną rodziną jednak jest spora różnica. Jest duża różnica w komforcie życia między rodziną, która ma choćby przychód 10k miesięcznie a przeciętną polską rodziną, której przychód wynosi 5k. Przy takim dochodzie to nawet na jakiś samochód nie jest tak łatwo uzbierać-trzeba z wielu innych rzeczy zrezygnować i długo zbierać albo brać kredyt. Podstawowe koszty
  • Odpowiedz