Wpis z mikrobloga

Jaki motocykl 125 będzie najlepszy na początek? Jeździłem jeden dzień na yamaha YBR 125 I wszystko fajnie tylko był za mały po prostu (183cm here). Każdy mówi varadero ale jest ich bardzo młody i ceny z kosmosu. Rozważam honda cbf 125 albo yamaha yzf-r125. A może coś innego? Najważniejsze dla mnie jest niezawodność i komfort, przyspieszenie i prędkość maxymalna nie są istotne. Planuję jeździć moto ok roku, głównie do pracy ok 15km w jedną stronę cały czas po mieście więc max prędkość jak można osiągnąć to ok 70kmh.

#motocykle
  • 28
  • Odpowiedz
@leopard: miałem dokładnie cb125f. jeździłem po Krakowie. spod świateł jesteś pierwszy do 60 kph. spalanie 2,2l/100. przez 4k km 0 problemów poza wymuszeniem przez samochód co skutkowało złamaniem nogi i sprzedażą moto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@leopard Hyosung GT125, wygląda jak Suzuki gs500, ma 15 kunia i silnik V2 co fajnie brzmi, jest dosyć tani części nie brakuje. Trochę więcej waży niż ybr-ka ale daje wrażenia z jazdy porównywalne do większej pojemności
  • Odpowiedz
@Djodak: @leopard potwierdzam co kolega napisał , sam mam hyo 650 naked i jeździ się wyśmienicie , części tanie, dużo zamienników oraz jest to kalka z svki. Z tego co wiem hyo 125 jest jednym z najefektywniejszych moto z 125ek. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) LwG
  • Odpowiedz