Wpis z mikrobloga

Osłabiacie mnie z tą realizacją zysków w dalekiej przyszłości.

Do tego naprawdę nie trzeba nadzwyczajnej wyobraźni i wyciągania niesamowitych wniosków logicznych.

Jeżeli kiedyś BTC będzie wart ten przysłowiowy $1mln i trzeba było sprzedawać go za fiaty żeby coś kupić, to... to...? To nie byłby #!$%@? wart tego $1mln! Przecież to ma być waluta!!! WALUTA! Nie jak wbiliscie sobie do głów tylko instrument spekulacyjny. Jeżeli nie spełni swoich założeń to nie będzie tyle wart. Nie będzie prawie nic wart. Może kilka $ jako kolekcjonerska pamiątka...

To też kolejna sprawa. Nie mogę pojąć ludzi którzy sprzedawali btc za 10, 100, 500, 1000$ itd. bo twierdzili że już droższy nie będzie. Dziś nadal też wielu tak twierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jak to ma wyglądać? Wahałby się w okolicach tej ceny przez dekady? To po co on by komu był potrzebny? Jak można by używać i do czego takiej waluty? Chyba że byłaby to waluta jakiegoś województwa to przy waloryzacji 100mld ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTC będzie wart albo bardzo dużo siana, baaardzo dużo, albo prawie nic! Nie ma nic po środku bo niby jak?? Po co??? To kompletnie irracjonalne.
Kiedyśmy poznamy prawdę i dowiemy się czy przetrwa i będzie używany przez ludzkość czy z jakiegokolwiek powodu nie i zjedzie na pysk.

Ja wiem że większość z was zainteresowała się BTC kiedy już był traktowany jako instrument spekulacyjny, ja wiem że wielu z was go poznało kiedy był już jedną z wielu walut kryptowalut (dlatego tak wierzycie w shity). Tylko że on kiedyś rósł tylko przez wiarę ludzi w to czym może zostać. Później pojawili się #!$%@? day traderzy. Nie najpierw! I ta cena nadal rośnie przez wiarę w to czym kiedyś będzie (hodl). Kiedy coś się z nim stanie że ludzkość już w nim nie będzie widziała krypto przyszłości to on nie będzie sobie pełzał po jakimś pułapie cenowym. Tak, #!$%@?, może wy nie wierzycie i widzicie w nim spekulacyjne puste jednostki, ale nie to napędza wzrosty i utrzymuje jego cenę! To ta reszta z której się śmiejecie to napędza. Hodlerzy i ludzie dla których to zawsze był prototyp waluty przyszłości. To nadal ma być waluta czy macie to w świadomości czy nie i bez tego spekulanci też by z niego uciekli ( ͡º ͜ʖ͡º)

Więc #!$%@? nie! Nie będę musiał realizować żadnych #!$%@? zysków bo to nie jest #!$%@? obligacja, akcja czy inny papier wartościowy! To jest waluta. Waluty nie trzeba #!$%@? zamieniać na inne waluty.

Może inie zostanie ta waluta i skończy z ceną 2$, nie wiem. Ale wiem jedno, że 80% ludzi spod tego tagu widzi ta walutę jako jakiś szmaciany papier.

Nie wy budujecie ta społeczność! Tylko #!$%@? hajs, hajs, hajs. Żal mi was #!$%@?. Tak czy inaczej #!$%@? kiedyś do byle innego gówna i tyle po was zostanie w społeczności bitcoina. Zmienicie sobie tag i będzie jak bez zmian.
Niby rozumiecie zasady działania BTC, że to przełom ale #!$%@?. To tylko puste słowa, powtarzacie co usłyszeliście. Nie widzicie w blockchainie żadnej przełomowej technologii.
Tyle z waszej filozofii, tevhnolodzy, ekonomiści.

I #!$%@?, nie. Bitcoina nie #!$%@?ło. Bo to nie jest #!$%@? akcja firmy na NASDQ! Pewnie służy korekty, ale musi w jakimś rozsądnym czasie zyskać kapitalizację na jakimś poziomie aby mógł być używany jako waluta, bo to co jest treść to #!$%@? nic.
A że widzicie dużą liczbę 6000$, bo wszystkie inne waluty mają wartość najwyżej kilku $ więc dla was to dużo, to #!$%@? kolejne ograniczenie, które niedawno tu opisywałem i nie będę się powtarzał.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 54
@escabor: lol. Ja wiem, że nie wiem za dużo onzasadach jakimi rządzi się giełda i żaden ze mnie trader. Ale wiem na tyle dużo zeby mieć mocne podejrzenie, że chyba Cię pokondominiowało.
@SharpNieSharp: #!$%@?, wiedziałem że część nie ogarnie nawet najprostszej formy przekazu.

I dlatego z taką patologią nie mam zamiaru dyskutować, każdy z IQ powyżej 15 zrozumie co miałem na myśli.

A teraz będzie wysyp i popis takiej inteligencji, bo argumentów żadnych nie uświadczę.
Tyle potraficie.

Nie rozmawiaj z idiotami. Powiedziałem co chciałem, możecie sobie #!$%@? myśleć po swojemu. #!$%@?ę.
@fervi: może kupuje. Ale #!$%@?, że ktoś spekuluje na 5k i jest #!$%@?. Ale jak ktoś holduje 5 lat, po co #!$%@?? No też po to żeby było warte milion. Wtedy on jest spoko, bo przecież nie #!$%@? spekulant.

Poza tym jak ktoś w ten sposób odpowiada na baitowanie #!$%@? zielonki która nie umie into giełdy no to sory.

Do tego @escobar nie wiem czego ty oczekujesz? Wylewasz jakiś ból dyłka
@iAmTS: trzymam dla zysków ale to jest przy okazji. Zyskuje na wartości przy okazji, więc czemu mam z tego nie korzystać? Czy to przeszkadza technologii? A jak ma #!$%@? nabrać wartości taka waluta? Musi w taki sposób. Czy ja #!$%@? napisałem że nie trzymam go dla zysków tylko dlatego że jest zajebisty? Ty rozumiesz sens swoich zarzutów? Muszę wszystko tłumaczyć? Wierzę że technologia przetrwa i będzie użyteczna to oczywiste że musi
@escabor: Dokładnie Cię rozumiem.
#coolstory -> Kiedyś kumpel namawiał mnie na walutę którą wspiera Microsoft i która ma być używana m.in przez urządzenia IoT (wylaciała mi nazwa z głowy). Podesłał jakiegoś cwaniaka na YT- stwierdziłem, że posłucham no bo Bill Gates itp.
Najpierw gość się rozwodził na IoT, co to jest, jak działa i jak to ta waluta będzie używana bo Microsoft ją będzie wpychał wszędzie- ok, ma to jakiś sens
@iAmTS: nie wyzywam nie kogo na około tylko takich debili jak wczoraj tu się pojawiało, i takich jacy wypełzło w pierwszych komentarzach.
Ten wywód jest #!$%@? żeby coś uświadomić. Coś co niewielu tu dostrzega.

Może gadam dla was jak Korwin... nie podoba się ludziom, ale logiki nie można odmówić. #!$%@?ące?
@escabor: Ale wiesz że nie każdy musi mieć taką samą wizję jak ty? To że ktoś widzi BTC inaczej niz ty nie znaczy że jest idiotą i masz go obrażac.

Dla mnie BTC to taki własny niezależny bank gdzie możesz trzymać deflacyjną kasę z dala od banków i fajna zabawka spekulacyjna :D

BTC walutą świata? bitch please...
@Tomciox: Dzięki. Patrz komentarz wyżej. Całe może argumentów, merytoryczna dyskusja, udowadnianie że gadam głupoty. Logika 100%

Poręcze was dupsko? Tylko tyle tu uświadczę inteligenci, wszystkie formy uśmieszków xD i lenny facetów. I ogólnie że jestem idiotą a czemu bo tak ( ͡° ͜ʖ ͡°).

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)