Wpis z mikrobloga

  • 1
Po 19 wróciłem od #dentysta . Pierwsze wyrywanie 8'ki . Bolec nie bolało. Teraz dopiero zaczyna #!$%@? mnie migdał bo prawdopodobnie przy podważaniu ząbka ześlizgnęła mu się maszynka i trafiła prosto w migdał... Tak przynajmniej poczułem
  • 2
  • Odpowiedz
@Drill: Ostatnio u mnie: 7 na górze. Kobieta z tył trzyma głowę dociśniętą do fotela, wszystko na znieczuleniu. Chirurg kopie, kopie, kopie, dłubie, odsysa, dłubie, dłubie, skrobie. woła tą z tył - popatrz no tutaj - jeszcze? No nie wiem... Wiesz co zostaw to, to chyba jest już podniebienie. Kurtyna!
  • Odpowiedz
@hashtagP: @Drill: ostatnio usuwalem 8. Dentysta powiedzial ze roznica pomiedzy dobrym a #!$%@? dentysta wychodzi podczas wyrywania najtrudniejszych zebow. Ten ktory sie szarpie to #!$%@? nie dentysta, po czym wzial jakies narzedzie, ponaciskal tu i owdzie przy zebie, powolutku i spokojnie, po czym dodal, ze gotowe, wzial jakies szczypce, bez spiny poruszal zebem kilka sekund, i go wyciagnal ot tak, cala akcja 2 minuty, wczesniejsze obgadywanie imigrantow w #belgia godzina
  • Odpowiedz