Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 23

Imię: D

Wiek: 19

Miejscowość: Katowice


Kim jestem

Hej, aktualnie jestem na stażu w studiu tatuażu, interesuję się modą i szeroko pojętą sztuką. Wydaję mi się że jestem szarą myszką w edycji męskiej


Wygląd

182cm / 76kg, ostatnio zacząłem ćwiczyć. Włosy taki trochę dłuższy pędzel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czarne bluzy, czarne t-shirty i czarne spodnie

Blondyn, niebieskie oczy


Zainteresowania

Mam tego naprawdę sporo, wydaje mi się że potrafię godzinami rozmawiać nawet o #!$%@? pasikonikach. A tak to ostatnio oglądam dużą ilość seriali


Czego oczekuję?

Szara myszka mocno wskazana, chociaż nie do końca! Jestem raczej nieśmiałym człowiekiem więc szara myszka z nutką gaduli :3


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Oglądanie seriali od rana do nocy, albo wspólne wędrówki w pięknym klimacie Islandii

Może to być nawet godzina oglądania razem gwiazd, a wtedy cały dzień będzie już idealny :3


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Nie pale, pije bardzo okazyjnie, chociaż z drugą połówką popróbowałbym nowych rzeczy, razem zawsze raźniej! Co do ślubów i dzieci to jeszcze o tym nie myślałem


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem mogą kontaktować się na adres (podajcie numer zgłoszenia): akcjamirekszukazony@gmail.com

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #katowice
Pobierz wypoksmieszneobrazki - Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 23

...
źródło: comment_KV785ULjLlf1UW5KtbOWfYHffyms1vnl.jpg
  • 2