Wpis z mikrobloga

@lastro To może znowu jakaś #!$%@? gwara jakiegoś regionu, bo sam czytalem to 10 razy żeby zrozumieć o co biega. Dziwne, że nikt tego nie napisal w pierwszym komentarzu.

Elit. Teraz zobaczyłem tag krakow. Tam wychodzi się na POLE i wchodzi z tramwaju/autobusu. wszystko jasne. :)
To śmieszne, bo czytałam to jadąc tramwajem, a kiedy z niego wysiadałam jakaś laska zamiast wypuścić najpierw tych co wysiadają, sama zaczęła się pchać do środka uniemożliwiając wyjście ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@estetka: Drzwi to miejsce gdzie zazwyczaj jest najmniej ludzi. Stare baby z siatami dają spokój, menel nie ustoi na nogach, kieszonkowiec albo jakiś zjeb nie zajdzie od tyłu, dlatego łatwiej jest się zaprzeć plecami do szyby stojąc bokiem do drzwi.

Taktyki.
@estetka: w zeszłym tygodniu jakaś madka wychodziła w godzinach szczytu z metra z wózkiem. Złapała za wózek i po prostu wyjechała po ludziach, po butach, po plecakach, ani przepraszam, ani pocałujcie mnie w du*ę. Kulturka pełną gębą :) a jak to w metrze jak nie stoisz koło drzwi to oczy w książce / telefonie...