Wpis z mikrobloga

W końcu udało się ruszyć z firmą! Wykonuję nadruki technologią DTG na bawełnianych koszulkach polskiej marki PROMOSTARS. Korzystam z wysokiej jakości drukarki EPSON SC-2000 na oryginalnych atramentach. Na mojej stronie znajdziecie fajny kreator, w którym znajdziecie kilka tysięcy darmowych clipartów wektorowych i grafik PNG. (stronę jeszcze poprawiam, więc pewnie znajdą się jakieś babole ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakby co napiszcie co nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przechodząc do meritum mam dla Was drogie Mirki i Mirabelki prawilne #rozdajo spośród osób plusujących ten komentarz wylosuję 5 osób, którym za darmo wydrukuje i wyśle Wasze projekty.

Zapraszam na moją stronę https://koszulki-dtg.pl

Dodatkowe losowanie 5 koszulek odbędzie się dla osób, które zostawią laika ma moim facebooku
Wszyscy biorą udział w losowaniu ( poza zielonkami, które założyły konto po tym wpisie)
losowanie jutro o 14
  • 109
@pendeho: używam dosyć drogich koszulek, ale gwarantują one wysoką jakość, trwałość kolorów i nadruków. Koszt jednej koszulki waha się od 11 do 16 zł brutto w zależności od kroju i koloru. Mógłbym kupować koszulki u "chińczyka" po 2 PLN ale to beznadziejny materiał przesycony krochmalem, z którego po praniu robi się firanka. PROMOSTARS to marka, która produkuje Reserved, Croop, Mohito, H&M itd. Robią te ciuchy w tych samych fabrykach z tej
Koszulka czarna z napisem OSP plus nazwa miejscowości 5 liter na plecach i z przodu mniejsze. Ile za taką usługę liczysz ? Powiedzmy 10,20,30 sztuk.
@koszulki-dtg_pl: faktycznie :) w takim razie inne pytanie, czy będzie możliwość przesunięcia obszaru roboczego i ewentualnie poza generatorem ustalane indywidualnie "rękawki"? Poza tym nie do końca jest jasne stwierdzenie "Dostępny w kolorze: 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 50" po czym w generatorze jest 5 słabych kolorów. Gdzie navy blue (°°
@FiK: hmm racja... zaraz to poprawię. Kolory koszulek w generatorze mam na stanie pozostałe mogę zamówić ale to w paczkach po 5 sztuk minimum. Ilość kolorów będzie rosła obecnie są tylko te co w generatorze.