Wpis z mikrobloga

W końcu udało się ruszyć z firmą! Wykonuję nadruki technologią DTG na bawełnianych koszulkach polskiej marki PROMOSTARS. Korzystam z wysokiej jakości drukarki EPSON SC-2000 na oryginalnych atramentach. Na mojej stronie znajdziecie fajny kreator, w którym znajdziecie kilka tysięcy darmowych clipartów wektorowych i grafik PNG. (stronę jeszcze poprawiam, więc pewnie znajdą się jakieś babole ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakby co napiszcie co nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przechodząc do meritum mam dla Was drogie Mirki i Mirabelki prawilne #rozdajo spośród osób plusujących ten komentarz wylosuję 5 osób, którym za darmo wydrukuje i wyśle Wasze projekty.

Zapraszam na moją stronę https://koszulki-dtg.pl

Dodatkowe losowanie 5 koszulek odbędzie się dla osób, które zostawią laika ma moim facebooku
Wszyscy biorą udział w losowaniu ( poza zielonkami, które założyły konto po tym wpisie)
losowanie jutro o 14
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koszulki-dtg_pl: guzik prawda. Nadruk na białej troche bleknie po pierwszych praniach a potem to co zostaje w bawełnie jest praktycznie nie do ruszenia( mam koszulki kilkuletnie bez straty jakości). Za to na kolorowych nadruk zaczyna złuszczać sie po kilku praniach. No chyba ze ktoś się chce bawić w delikatne ręczne pranie w 30-40 stopniach bo o takim chyba mówisz
  • Odpowiedz
@odislaw: nie będę się kłócić. Mój nastoletni brat używa od 3 miesięcy 3 białych u 5 kolorowych koszulek, które są prane conajmniej raz w tygodniu w pralce automatycznej na 40 stopni. Białe straciły na moje oko z 10-20% nasycenia. Kolorowe wyglądają jak w dniu druku. Nic się nie łuszczy
  • Odpowiedz