Wpis z mikrobloga

Do przemyślenia kolejna porcja "dem"..

Pilnuja 24h na dobę.
dem (gość) 17.10.17, 02:12:48

"Widzialem juz wiele osob ktorych widok szokuje a jednak to one. Widzialem ladny kabriolet maseratti i jego kierowce poszukiwanego nakazem ena...bawil sie telefonem w kierunku mojego telefonu.
Jego reakcji tez nie zapmne, ale za telefonem nie udalo mu sie schowac.
Takie zjawiska jak proby kradziezy konta pocztowego to juz nie nowosc dla mnie.
Mozna powiedziec ze codziennosc.
Ale i tak nikt nie reaguje na te fakty, oczywiscie z naszego panstwa. CBs , policja. Zabawne ale tak jest.
Zanik sieci ? Lub jej brak przy odleglosci 700m od nadajnika to absurd, ale tak sie dzieje.
Portale gdzie spotykasz wciaz te same osoby, jakby inne nie istnialy.
No i magda, jej zdjecia widzialem duzo predzej jak te po egipcie.
Jedna z osob jakie mnie pilnuja pisala tu ze rozkoduje telefon bez problemu.
Jak na moje jest tam cos jak pytia, odblokuje sie po wprowadzonej dlugiej sekwencji. Trudne to tym bardziej ze blokuje dysk w partycji mbr. A tak obecnie jest zakodowany. Mozna to usunac tracac dane :(.
Moze pozbawia mnie internetu a przynajmniej do tego zmierzaja. Nawet na uzywanych kartach micro sd znalazlem scrypt odpalany po jej wlozeniu, znajduje sie w etykiecie. Pliki mp3 ze scryptami..
Obrazki z microkodami,
Czy za wiedze mozna karac ? Czas pokaze.
Pewien jestem jednego ktos wprowadzil ich w blad. No i pilnuja mnie, tylko w jakim celu ? Szukaja czegos ? Stad ataki na konta, inwigilacja telefonu.....
System zastraszenia ? Kazdy jest dobry.
Odpuscilem ale i tak kontynuja. Prowokuja do wpisow, to chyba ich cel.
Wiem juz ze do polskich organizacji nie mam po co sie zwracac bo maja to gdzies.
Pozostaje zatem czekac, ale jak sie to skonczy nie mam pojecia.
Wyjazd do egiptu byl w innym celu, to pewne.. Tylko nie byla tam sama, ale nie wiedziala o tym. Mozliwe ze ten telefon byl przyczyna tego co sie wydazylo....

Malo kto zdaje sobie z tego sprawe, ale cos takiego istnieje i jest skuteczne, tylko tam zostalo wylapane. I na tym polegal blad ....."

dem (gość) 17.10.17, 10:31:35

" Dla Ciebie mozliwe ze bzdury, ale takich dzialan doswiadczam dzien w dzien, a organy odpowiedzialne za to maja na to wywalone. Ja zaczynam miec podobnie ale w przeciwnym kierunku. W calej tej sprawie chodzilo o kase. Ukraina- popatrz jak tam sie odbylo, wplacono bitcoiny i pojawily sie kody.... Ten sam proceder chciano osiagnac w egipcie ( jak wyszlo widac)
Chodzi niestety o spora gotowke.
Poszukiwanie zabojcy tam to nie smierc jak domniemaja niektore osoby.
To oficjalne ogloszenie tego co tam sie pojawilo....w tym hotelu nie wzieto pierwszych lepszych wojskowych. To zorganizowany oddzial specjalny jak tego nie dostrzegasz. Z nich tacy medycy jak zemnie marsjanin."
#magdazuk
  • 2