Wpis z mikrobloga

#gry #steam Od @Muve_PL w ramach rekompensaty za to ze wprowadzili mnie w blad i wyslali zly towar otrzymalem 1000 monet na ich stronie xD Dodam ze za gre zaplacilem 200zl i 1000 monet XD Takze oddali mi kase (tzn jeszcze nie doszla) i 1000 monet mowiac ze te 1000 monet to bonus xD

Dziekuje pan muve, to piekna rekompensata naprawde xD Przepraszam za afere, nastepnym razem wezme co dajecie, chocbyscie mi gowno w sreberku wyslali i bede dziekowal ze cokolwiek dostalem xD
  • 83
@Perlo: W sumie nie do końca się zgadzałem z tą aferą, ale już #!$%@?. Ciekawi mnie sprawa kodu, bo w sumie dostałeś go i co oni po zwrocie mają z nim zrobić? XD Wydawca dezaktywuje ten kod? Czy zwrócili kasę, ale nie mogą sprzedać kodu znowu, bo może być aktywowany przez ciebie. XD Jak kiedyś coś miałem problem w innym sklepie, że #!$%@?łem chyba ja sam i kupiłem źle coś, to
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (427)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @yoreciv @kostur86 @Naiken @radziu_11 @Terem @I_Will_Never_Forget @Szarobury_drut_kolczasty @Mir0 @ChempyTuj @Bruce_Robertson @mojmir @Papatek @zbii777 @pkoneman @GrupLeszika @sejsmita @Duczek @Skullc01 @plnk @OldNoob