Wpis z mikrobloga

#gry #steam Od @Muve_PL w ramach rekompensaty za to ze wprowadzili mnie w blad i wyslali zly towar otrzymalem 1000 monet na ich stronie xD Dodam ze za gre zaplacilem 200zl i 1000 monet XD Takze oddali mi kase (tzn jeszcze nie doszla) i 1000 monet mowiac ze te 1000 monet to bonus xD

Dziekuje pan muve, to piekna rekompensata naprawde xD Przepraszam za afere, nastepnym razem wezme co dajecie, chocbyscie mi gowno w sreberku wyslali i bede dziekowal ze cokolwiek dostalem xD
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: Ja kiedyś miałem podobną sytuację z cdp.pl. Kupiłem pudełkowe wydanie Gothica, Złotą Edycję. Na pudełku było wyraźnie napisane Gothic * Gothic II * Gothic II Noc Kruka. Chciałem sobie najpierw przejść Gothica II a później z Nocą Kruka żeby zobaczyć czym obie wersje dokładnie się różnią (poza tym jakoś przyjemniej mi się zawsze grało w czystą dwójkę). Okazało się że na płytce nie ma czystej dwójki, sama Noc Kruka.
  • Odpowiedz
@KrzyzaczeQ: to zalezy, jak uznajac ze zwrot z ich winy sprawia ze odbieraja mi monety za zakup to wtedy jestem do przodu 1000 monet. Jezeli uwazamy ze przy takim zwrocie monety powinny zostac na moim koncie to jestem stratny 44 monety ;)
  • Odpowiedz
@Muve_pl: No i gites! Psiaki maja 400zl wiecej, przed zima na pewno sie przydadza pieniadze. Ja uwazam sprawe za zamknieta, nie mam zadnych wiecej roszczen. Mam nadzieje ze wyciagniecie wnioski z afery, bo takich pieniaczy jak ja moze byc wiecej, a serio przed tym zakupem zawsze wszystko bylo u Was pieknie.
  • Odpowiedz