Wpis z mikrobloga

@KurzeJajko: A sprawdziłeś może jak bardzo niskie było wtedy napięcie? Nie oczekuję, że ten prostownik postawi głęboko rozładowany akumulator - chcę coś do podładowania.
  • Odpowiedz
@rzadzu_ jak najbardziej, sam używałem w tym celu. Oczywiście jak chcesz wskrzesić głęboko rozładowany akumulator to trzeba lepszy albo patenty z podłączeniem czegoś jeszcze czy drugiego akumulatora, ale taki że coś kręci, ale nie odpala, to nie problem.
  • Odpowiedz
@KurzeJajko: @rzadzu_: Ładowarka z Lidla, jak z resztą bardzo dużo ładowarek, nie rusza poniżej 10V. A ładowarka sama w sobie jest super, mam w garażu dwie takie na ścianie, pod jedną w zimie stoi moto w trybie konserwacji, druga służy do weekendowego podładowywania aku w samochodzie bo często robię krótkie trasy.
Poniżej 10V też da się ładować, trzeba tylko na rozruch zrobić bufor z innego akumulatora.
Do zadań specjalnych mam
  • Odpowiedz
@Glenroy: Sam się nad tym CTEKiem zastanawiałem (brat go ma od jakiegoś czasu), ale wezmę jednak ładowarkę z Lidla, a jak trafi się ciężki przypadek, to pożyczę MXSa ;-)
  • Odpowiedz
@rzadzu_: Jeżeli nie planujesz ładować trupów to bierz to. Tani, trzymałem na zimę w zeszłym sezonie. Działa do tej pory i ładuje automatycznie.
  • Odpowiedz