Wpis z mikrobloga

@Polacus: Mirko #pomocy
Dzisiaj stawiłem się do siedziby straży miejskiej w #krakow z racji tego, że dostałem informacje za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych. Kobieta strażnik była nieugięta i dała mi 500zł mandatu i pkt-y karne. #problem jest taki, że miejsce było nieoznakowane znakami poziomymi tzn. nie było koperty ani niebieskiego prostokąta. Powiedzcie mi co mam zrobić, gdzie mam się udać. Wg mnie dostałem mandat nieuczciwie.
#pomocy #strazmiejska #bezprawie #krakow #prawo
  • 5
@roztoczanin: ale, jak popełniłbym wykroczenie, gdyby faktycznie te miejsce było dla niepełnosprawnych, no ale skoro niema prawidłowego oznaczenia, to nie ma miejsca dla niepełnosprawnych, a jeżeli niema miejsca dla niepełnosprawnych tzn. że ja nie popełniłem wykroczenia ;)
Było tak: (ja byłem w siedzibie straży miejskiej po mandat i nie pamiętałem dokładnie tego miejsca w którym zaparkowałem)
Kobieta w siedzibie straży miejskiej skłamała jakoby ja zaparkował na miejscu z wymalowaną kopertą. Niby, że ona się konsultowała ze swoim kolegą który był na miejscu. No i on stwierdził, że były wymalowane oznakowania. Po podpisanym mandacie udałem się na miejsce wykroczenia. I okazało się że to co mówiła było nieprawdą. Nie było