Wpis z mikrobloga

  • 14
@HonyszkeKojok Niedaleko domu moich rodziców wybudowali osiedle i reklamowali je jako "położone przy korycie niewielkiej rzeczki", a w rzeczywistości jest to wybetonowany, odkryty kanał, którym płynie strumyk szajsu zebranego z połowy miasta. Deweloperzy mają teraz fantazję... Apartament wielkości szopy na drewno xD
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: Ostatnio pojawiły się oferty wynajmu mieszkań w "apartamentowcu" niedaleko grunwaldzkiego, całe 17m kwadratowych za 2000 złotych xDD I jeszcze debile to wynajmują.
  • Odpowiedz
Kurde moje mieszkanie ma ponad 100 metrów a nie nazywał bym tego apartamentem bo to kojarzy się z czymś więcej...


@Aeny: Z czym ci sie kojarzy apartament? Bo to chyba jakies wioskowe myslenie, albo ciezko zrozumiec twoj tok rozumowania.
  • Odpowiedz
@piastun: w mieszkaniu mojej mamy w bloku z lat 80-tych, duży pokój ma 25m2. Nie wyobrażam sobie że kawalerka ma 3m2 mniej i trzeba tam upchnąć łazienkę w której jest kibel, prysznic i pralka. I jeszcze aneks. Warunki jak w pokoju hotelowym


@Sabarolus: Nie widziałem takiego mieszkania, ale to teoretycznie możliwe. JAk wynajmowałem pokój, to długo mieszkałem w takim co miał 9m2 i musiało się zmieścić wszystko co
  • Odpowiedz