Wpis z mikrobloga

  • 1894
Wchodzi gostek do autobusu.
Gostek: dzień dobry poproszę bilet.
Kierowca: poproszę dwa dziewięćdziesiąt.
Gostek: proszę, odliczone.
Wchodzi kobieta
Kobieta: cały
Kierowca :dwa dziewięćdziesiąt
Kobieta: wkłada rękę do torebki ...
Sytuacja powyżej to codzienność
#heheszki #kobiety #mezczyzni
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matys210: inny schemat który bardzo często zauważam

Przechodzi koleś koło jakiegoś większego przedmiotu
Niechcący w niego uderza
Przedmiot: Brzdęk
Koleś upewnia się czy nie uszkodził przedmiotu i
  • Odpowiedz
@matys210: A ja akurat robię na odwrót,szukam portfela w momencie wejścia do sklepu, bo ciągle się denerwuje czy na pewno go mam. Za to mój ojciec zawsze robi tak, jak opisujecie, dopiero jak kasjerka poda kwotę to on zaczyna szukać kasy, więc nie przypisujcie tego wyłącznie kobietom
  • Odpowiedz
@matys210: jak przeczytałem pierwszą linijkę to myślałem że będzie coś w stylu

wchodzi gostek do autobusu

-DZIEŃ DOBRY

-DZIEŃ DOBRY K---A PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?

-DAJ
  • Odpowiedz
@Bambro: Ja k---a mam łzy w oczach, jak stoję pół dnia w j-----j kolejce na stacji i przypomnę sobie jak to wygląda w cywilizowanych krajach:
- podjeżdżasz samochodem\
- wkładasz kartę do czytnika przy dystrybutorze
- tankujesz
- zabierasz kartę
  • Odpowiedz
@matys210: to niestety prawda ale tak jak napisali @Bambro i @lydia robią tak kobiety i Janusze (wiadomo, że trochę generalizacja, najpierw gapi się jak ciele w malowane wrota, potem szuka portfela i dopiero jak zapłaci to pakuje zakupy. A ty stoisz jeszcze dłużej w tej cholernej kolejce przez takie sieroty
  • Odpowiedz
@Achaa trudno powiedzieć dlaczego to jest. W Warszawie sporo osób z tego korzysta. Sam czasem jestem zmuszony, bo te automaty są upośledzone i nierzadko nie przyjmują monet.
  • Odpowiedz
@matys210: ja nie mogę powiedzieć, żeby to było zależne od płci. Bardzo często widzę zarówno facetów jak i kobiety, które dopiero zaczynają szukać portfela jak usłyszą kwotę do zapłaty.
  • Odpowiedz