Wpis z mikrobloga

  • 1894
Wchodzi gostek do autobusu.
Gostek: dzień dobry poproszę bilet.
Kierowca: poproszę dwa dziewięćdziesiąt.
Gostek: proszę, odliczone.
Wchodzi kobieta
Kobieta: cały
Kierowca :dwa dziewięćdziesiąt
Kobieta: wkłada rękę do torebki ...
Sytuacja powyżej to codzienność
#heheszki #kobiety #mezczyzni
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kobiaszu: to samo moj różowy. siedze w domu, drzwi zamknięte, slysze pikanie domofonu, znaczy ze jeszcze 8 pięter winda i bedzie. po chwili slysze ze podchodzi pod drzwi, i szarpie za klamkę. jak zwykle zamknieta. a po chwili slychac grzebanie w torebce w poszukiwaniu kluczy xD i tak grzebie ze 20 sekund az mnie gul skacze i otwieram. mowie jej, stoisz w tej windzie jak ciele 30 sekund to poszukaj
  • Odpowiedz
@matys210 tak robią kobiety i Janusze.

Ostatnio na stacji miałem combo, oczywiście jedna kasa. Przy dystrybutorze kobieta, ja za nią bo tylko ten pasował z prawej. No i idzie płacić, nie odjedzie mi. Czekam. J----e 5 minut. Podjeżdżam, tankuje, idę płacić - 2 Janusze 10 minut wybierają hot dogi...

I tak tankowanie zajmuje 20 minut
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: cały czas nie kumasz.Laski zazwyczaj mają p--------k w torebce i znalezienie portfela zajmuje im dobrą minutę. Zamiast wyjąć go wcześniej, to czekają do ostatniej chwili i wyglądają niemal na zaskoczone, że trzeba za zakupy zapłacić. Tak jakby ciężko było przewidzieć, że jak kasjerka skończy przerzucać zakupy nad czytnikiem, to będzie chciała od ciebie jakieś pieniądze.

Z pakowaniem zakupów to samo. Przez 5 minut patrzy się w sufit, myśli o
  • Odpowiedz
skoro kolejki to taki problem proponuję e-tesco, e piotr i pawel


@Milady88: A ja nie polecam bo jak chcesz musztardę saperską a takiej akurat nie mają na stanie to bez pytania przywożą ci musztardę czołgową.
  • Odpowiedz
Kobieta: z czwórki, nie jednak z szóstki, pół godziny szukania portfela, nagle stwierdza, ze faktura, nipu nie zna, szuka danych, dzwoni do połowy rodziny...


@hazawwin: O k---a, jakbym czytala siebie... Dzieki za otwarcie oczu wypok (,)
  • Odpowiedz
@kodishu powiem ci że to nie jest niestety przypadłość tylko kobiet. Kupuję często jedzenie w Lewiatanie na miasteczku studenckim agh i powtarzający się scenariusz to zamulony student gapiący się jak krowa na przesuwające się po ladzie towary. Dopiero jak już wszystko skasowane to szuka kasy i oczywiście dopiero wtedy zaczyna pakować towary a kolejna osoba nie ma gdzie nawet torby położyć żeby spakować swoje.
  • Odpowiedz
Kupuję często jedzenie w Lewiatanie na miasteczku studenckim agh i powtarzający się scenariusz to zamulony student gapiący się jak krowa na przesuwające się po ladzie towary


@BlastoiseGalaxy: Każdy wiek ma swoje prawa, ale jak widać niektórzy dorastają i wyrastają z zamulenia, a niektórzy nie. I dlaczego to najczęściej kobiety? Między innymi dlatego uważam większość kobiet za infantylne istoty, chyba że udowodnią inaczej.
  • Odpowiedz