Wpis z mikrobloga

W sumie tak się zastanawiam, patrząc na popularnośc #redpill i #redpillhandbook - byłoby na wykopie zapotrzebowanie na tag/wpisy o związkach, seksie i generalnie stosunkach damsko-mięskiech z takiej RiGCz'owej strony? Jak nie być mizgoniem i stulejką, jak mieć udany, szczęśliwy i radosny seks, jak budować silne i zdrowe, partnerskie relacje i co ma na ten temat do powiedzenia nauka (prawdziwa, a nie pseudo). Taka odtrutka na lejące się zewsząd zwulgaryzowanie seksu i związków do "zaliczania i ruchania"?

Ktoś by czytał? Można głosować plusami ( ͡º ͜ʖ͡º)

#seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #psychologia #nauka
  • 61
Forma jaką planujesz przyjąć nie ma nic wspólnego z treścią mojego posta i nie odpowiada na to co napisałem. Swojego zdania o trp nie przekazałeś wprost, ale można łatwo wywnioskować, że tak uważasz. A BOTP to arcydzieło i tym zdaniem się żegnam xD
ale można łatwo wywnioskować, że tak uważasz


@deziom: Umiesz czytać w myślach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uważam, że #redpill się myli, ale z powodów słabości warsztatu merytorycznego, a nie dlatego że "to #!$%@?". To raz. A dwa, daleki jestem od przepisywania sobie wszechwiedzy - po prostu staram się zawsze opierać na twardych faktach, a tych niestety w tej filozofii brakuje ( ͡º ͜ʖ͡º
@krazben: Dobrze tato ( ͡º ͜ʖ͡º) Sądząc po tym, jakie szalone zainteresowanie wywołuje twój kontent, będę miał skąd czerpać wzorce - tylko w imię dobra, a nie tej drugiej strony mocy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@zagubiony_w_przestrzeni
Jak masz zamiar to zrobić, żeby miało jakąkolwiek wartość naukową? W sensie, jaki masz autorytet żeby innym doradzać w takich sprawach? Na wykopie jest amatorów takich nauk mnóstwo i większość to nastoletnie błazny, których wysrywy są warte mniej niż ser spod napleta. Dlaczego ty będziesz lepszy?
Jak masz zamiar to zrobić, żeby miało jakąkolwiek wartość naukową?


@Flypho: Cytować artykuły naukowe po dokładny przeczytaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sensie, jaki masz autorytet żeby innym doradzać w takich sprawach?


Taki sam jak redpillowcy - żaden. To będzie coś, co "u mnie działa", może innym też pomoże zmienić optykę? W przeciwieństwie do "teortyków zaliczania" spod tagu #redpill byłem (i jestem) w szczęśliwych związkach (oraz w
Chyba po to jest dyskusja, żeby poznać zdanie drugiej strony, a nie klepać się wzajemnie po plecach ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@KieroKa: Dlatego po moimi wpisami (jeśli się już pojawią ( ͡ ͜ʖ ͡) ) nie będzie cenzury i czarnej listy - za wyjątkiem oczwiście treść niezgodncyh z regulaminem serwisu. Właśnie po to, żeby i druga strona mogła pogadać.
Taki sam jak redpillowcy - żaden. To będzie coś, co "u mnie działa", może innym też pomoże zmienić optykę? W przeciwieństwie do "teortyków zaliczania" spod tagu #redpill byłem (i jestem) w szczęśliwych związkach (oraz w kilku nieszczęśliwych), więc chyba moje pomysły jakoś się sprawdzają.


@zagubiony_w_przestrzeni:
No moim zdaniem to jest trochę skomplikowana sprawa. Bierzesz bardzo mały wycinek całej statystyki, bo spójrzmy na to chłodnym okiem - młodych kobiet w Polsce mamy
@Flypho: No tak, ale nie bierzesz pod uwagę że nie żyjemy w świecie, który jest zbiorem zupełnie odmiennych jednostek, tylko w pewnym określonym kręgu społeczno-kulturowym. To oznacza, że mimo że każdy jest inny, wiele cech jest wspólnych i można o nich pisać. Każdy np. ma potrzebę bliskości, po prostu - ludzi, którzy z jakiś powodów jej nie odczuwają, są jakieś promile. Nie zamierzam dawać rad czy porad na zasadzie blogasków coachów