Wpis z mikrobloga

@oldscholka: ostatecznie się przekonałem do Xiaomi, jak pobawiłem się telefonem służbowym żony (Redmi 4A). Pierwsze słowa jakie padły z jej ust jak dostała 4A "Kocham ten telefon". Szybko i płynnie działał. 7 dni bez ładowania nawet wytrzymał (nie używany co prawda w ogóle, leżał z boku podczas wyjazdu służbowego). A ostateczna decyzja padła jak w moim iphonie 5s, bateria zaczęła wariować. Tak więc teraz ja będę nagabywał innych na xiaomi
  • Odpowiedz
Oryginalny soft lekko ssie. Kalendarz pokazuje symbol zajętego dnia bardzo losowo. Zawiesza się po wybraniu wydarzenia w widoku tygodniowym i dziennym. Nie ma możliwości wyłączenia wbudowanych aplikacji bo stosowna opcja jest nieaktywna. Nie można zmienić domyślnego kalendarza na inny. Może przyszłe aktualizacje rozwiążą te problemy.

Pro tip. Nie usuwaj konta xiaomi zanim się z niego nie wylogujesz na telefonie. Zablokujesz tym telefon i tylko serwis będzie mógł pomóc.
  • Odpowiedz
@panami no właśnie! Też chciałem wiedzieć czy ludziom zamula, czy dalej śmiga jak od nowości. Bo jednak myślę że takiemu xiaomi już zacznie o---------ć po jakimś czasie.
  • Odpowiedz