Wpis z mikrobloga

@Thanathos Miałem brać bo Mi4 był wspaniałą rewolucją i oświeceniem że telefon jednak potrafi prawidłowo pracować, ale zdecydowałem się na Lenovo P2 ze względu na baterie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Gratuluję zakupu, gwarantuje satysfakcję z korzystania :)
@benc: niestety to nie jest wersja ceramiczna... rozważałem zakup, ale biorąc pod uwagę, że kupowałem dwa telefony to robiło mi to różnicę (musiałbym dołożyć z 300zł). Nie wiem czym to się różni... i wyszedłem z założenia, że skoro nie wiem, to po co przepłacać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@terwer358: u mnie zadecydowało kilka czynników przy wyborze tego telefonu.

Po pierwsze chciałem dobry aparat fotograficzny. Tutaj są 2 aparaty 12Mpix, bez zbędnych wodotrysków. Robią naprawdę ładne zdjęcia. Odczuwam sporą satysfakcję pstrykając foty (ma też nagrywanie 4K, opcje time-lapse, slow-motion - to akurta ssie, lepsze w iphonie).

Druga rzecz to "bebechy" - 6Gb ramu, 128Gb miejsca, Dual-Sim, procesor Snapdragon 835; wszystko to sprawia, że telefon na początku działa płynnie. Czytnik linii
@Thanathos: to radio fm to taka drobnostka, której potrzebuję 1-2 razy na rok, alefakt, że nie ma mnie strasznie irytuje, bo podejrzewam, że i tak jest układ do tego, tylko nie podłączone ech