Wpis z mikrobloga

#warthunder
Co te gadziny #!$%@?ły? Czołgi 7.0 teraz wywala na 8.0!

Teraz to jakaś totalna sieczka! Gdy moim IS-2m wyjechałem na T-10M to nawet nie próbowałem strzelać. 0_0

Przecież 7.0 to poziom przejściowy! T-62, IS-4, T10, M103, T95E1, Mausy i leopardy zmasakrowały takie pojazdy jak:
M4A3 (76), M26, M46, Tiger E, Panther F, Panther II, Tiger II, Ferdinand, IS-2m, T-44, T-44-100, Centurion mk.1, Centurion mk.2, Caernarvon, Tortoise czy Centurion Mk10.

Takie własnie czołgi widziałem dzisiaj stające na przeciw siebie. Co ciekawe tieru 5.7 wcale nie ma mało na przeciw 8.0
Pewnie, ktoś źle dobrał itp, ale i tak w wielu nacjach wywala 6.3 i nie ma sie na to wpływu, bo jest dziura w drzewkach.

To teraz już totalnie nie ma sensu robić Japończyków. Bo co? Mam walczyć STA-1 stworzonym jako przeciwwaga dla t-34 z t-62? Te ślimaki są #!$%@?!
  • 9
@howser: BR które po dodaniu do talii sprawia, że wywala cię na mocniejsze czołgi, ale nie zawsze. To taki nieoficjalny mechanizm. Niektóre czołgi są wyjątkami od reguły. Czyli powinno losować je wyżej zgodnie RB, ale jednak nie losuje. Tu przekładem jest np T-28 i T-50. Oba czołgi mają BR 2.7 będącym przejściowym, ale jeśli weźmiesz T-50 to zawsze wywali się na 3.0+, zaś przy T-28 tylko czasami i zazwyczaj będzie tylko
@orkako: To zacznij jeździć 8.0 skoro uważasz, że tak łatwo 8ki teraz mają. Tylko nie zdziw się jak maksymalny uptier zobaczysz raz na 20 bitew, bo okaże się, że całe 8.0 gra teraz z 9.0.
@orkako: To jest raczej bardziej płynne. Jeżeli masz w zestawieniu najlepszy pojazd o BR 2.7, to do twojego meczu może trafić nawet i 3.7. Na niższych BR takie pełnozakresowe dopasowania zdarzają się rzadziej, bo więcej graczy ma do nich dostęp. No i dodatkowo po paru grach na wysokim BR niektórym zaczyna kasy brakować na naprawy i schodzą niżej.

Ja ostatnio dostawałem nieco za duży #!$%@? od IS-6 grając niemieckim 6.0~6.7, gdzie