Wpis z mikrobloga

  • 2644
Mireczki, co się #!$%@?... dzisiaj około 3 w nocy siedziałem w Opolu przed rynkiem, spokojnie, zero negatywnych emocji. Stali z nami Ukraińcy, którzy nie przejawiali żadnej agresji. Wtedy pojawił się prawdziwy Polak, który zaczął wyzywać nas wszystkich od Ukraińców i nam grozić, że nam #!$%@?. Stanąłem w obronie wschodnich sąsiadów, wtedy gościu wyciągnął nóż, w stosunku do mnie. Zacząłem się cofać, wiadomo, noz, jedyne mądre rozwiązanie, to uciekać. Ktoś za nim zareagował, dzięki czemu facet odwrócił ode mnie uwagę. Podszedł wtedy z nożem do jednego z Ukraińców, zaczął machać mu nożem przed twarzą i bić go po pysku. Wtedy znów zateagowalem i krzyknalem, żeby się uspokoił i znowu stałem się głównym celem. Widząc, że facet biegnie za mną z nożem, naćpany jak świnia stwierdziłemże ucieknę, był szybszy, więc odwróciłem się i musiałem walczyć. Całe szczęście, że udało mi się zadać cios przed nim, chociaż drasnal mnie nożem za uchem. Udało mi się go obezwladnic. Chwilę później była policja i karetka. Zabrali go do szpitala. Aktualnie siedzę na SORze, czekam na lekarza. Facet który wyskoczył z nożem siedzi 30m dalej, chociaż już nie tak uśmiechnięty. Zamierzam złożyć pozew cywilny, bo niestety jestem dość mocno poszkodowany. Ukraińcy, którym pomoglem są tutaj, czekają pod szpitalem, więc czuję, że dobrze zrobiłem. Przepraszam za brak składni, ale jestem jeszcze pod wpływem emocji...

#truestory #patologiazewsi
  • 119
  • Odpowiedz
@Exilless rok temu miałem podobna sytuację w Krakowie. Staliśmy w nocy na rynku z kumplami już zrobieni dość dobrze i nagle seba wyskoczył do nas ze jesteśmy z Ukrainy i należy nam się #!$%@?. Powiedziałem mu że niech pierwszy uderzy jak taki cwaniak i tak stał i coś #!$%@? aż w końcu sobie poszedł. Takich zjebow trzeba tępic.
  • Odpowiedz
@anotherguy: nie lepsze baity, tylko tyś zmanierowany przez internety i piwniczenie.
@pablo397: dziękuję, że użyłeś tu zwrotu odwrotnego, bo zachowanie autora to jest właśnie istota bycia prawdziwym Polakiem, a nie ten śmieć ludzki co się nim nazywa. Warto to podkreślać i odkładać zwrot.
  • Odpowiedz
@Exilless Gratuluję odwagi. Cieszy mnie że jeszcze są tacy ludzie jak Ty, a nie każdy patrzy na czubek swojego nosa i ślepy na działania.

Ludzie piszą że jesteś głupi że ryzykowałeś życie i powinieneś #!$%@?ć, mają trochę racji tymbardziej że nie znasz podstaw obrony, ale takie działanie tylko przekonują sebixów że są nietykalni, są bogami i mogą robić co chcą.

Co miałbyś niby zrobić? Wezwać policję która by nic wskórała, co najwyżej
  • Odpowiedz
@Exilless: Graty! Miałem identyczną sytuację, gość też naćpany ale #!$%@? z 2,10m wzrostu, zaatakował dziewczynę i ukradł jej laptop, uciekając z laptopem na szczęście nie zorientował się że osoba (ja) która idzie z przeciwka #!$%@? mu bombe prosto w łeb, padł, ale dobrze że wybiegł jeszcze jakiś koleś z kamienicy bo chyba bym go sam nie utrzymał.... Policja była po 5 min, w 4 go nie mogli wsadzić do radiowozu.... Życie....
  • Odpowiedz
@Exilless: chłopie on chciał CIe zabić, za uchem cięcie nożem?! tętnica szyjna i odpływasz w parę min. normalnie obdukcja i prokurator pociągnei dalej, uraz na bank powyżej 7 dni.
  • Odpowiedz
@Exilless: Całe szczęście że byłes w stanie tutaj to napisać. To ważne bardzo zeby na portalu ze śmiesznymi obrazkami opisywac swoje życiowe sytuacje. Właśnie chcialiśmy to przeczytać. Wierzymy że w Twoim życiu nic nie było teraz tak ważne jak te plusy tutaj.
  • Odpowiedz
Ale pamietaj nastepnym razem ze nie ma nic cenniejszego niz zycie.


@PtactwaWiele: Oczywiście że jest. Na przykład ambicja, honor, odwaga. Miał dać poszlachtować swoich kolegów bo "życie jest najcenniejsze"? Absurdalna teza.
  • Odpowiedz
@Exilless Uczę się w Opolu i jestem tam codziennie, wiem co się tam #!$%@? i zawsze mam przy sobie nóż, polecam serdecznie, zawsze czuję się bezpieczniej. Ostatnimi czasy w całym tym województwie nieźle się dzieje, w Solarisie ktoś mefke zostawia w kiblu, narkotyki zaczynają stawać się coraz to popularniejsze
  • Odpowiedz
@Ilmerith: nie, mieli wszyscy #!$%@?. To jest czynnosc ktorej sie nauczysz w kazdej sztuce walki czy na kursie samoobrony. Glupota jest ginac bo jakis nacpany typ Cie obraza. Jesli coś takie uderza w twoj honor no to pozdro. Zycie ponad wszystko. Najlepiej to widac gdy rozbitkowie losuja kogo zjedzą aby przezyc.

Z sytuacja byla trudna i OP sobie poradzil koncertowo. Ale zawsze nalezy unikac walki.
  • Odpowiedz