Wpis z mikrobloga

@kaitek666: Sprzedawca jest zmuszony pod groźbą kary do wylegitymowania kupującego w celu sprawdzenia czy jest pełnoletni, a to rodzice powinni pilnować czy ich pociechy nie zachlewają się po kontach. To samo się odnosi do OPa, który mógłby ponieść odpowiedzialność za zakup alkoholu dla osoby nieletniej. Moim zdaniem po prostu oszukał te dziewczyny, dobrowolnie się zgodził coś dla nich zrobić, wziął pieniądze i kupił zupełnie coś innego.
@kaitek666: Wyzywanie od polaczków, #!$%@?ów, zakaz picia alkoholu, animu w avatarze

Jesteś pewny, że dobrze ci zrobiło te nie picie? Bo z moich doświadczeń wynika, że właśnie ci co mieli rodziców z twoim podejściem którzy nigdzie ich nie puszczali wyrośli na największe ofermy nie potrafiące się integrować. A na studiach tacy to największa zaraza bo odbijają sobie to co stracili przez zaborczych rodziców. Moja była którą musiałem odprowadzać o 20.00 do
@kaitek666 nie no idiota - czarnolisto. Domaganie się źródła wyssanych z dupy danych traktujesz jako polactwo xD tak bo prawdziwy nowoczesny człowiek zachodu przyjmuje wszystkie dane od razu za prawdziwe. Nie wiem gdzie się wychowałeś, ale z moich znajomych na sete i 2 piwa w gimnazjum wyskoczyła większość. Nie powiem, że są teraz jakimiś Elonami Muskami, ale pracują sobie uczciwie lub studiują.