Wpis z mikrobloga

kiedyś gimnazjalistki chciały żebym im kupił browary, dały mi kase poszedłem i kupiłem caly worek lizaków ()
  • 58
  • Odpowiedz
@AKCr4sh: Rozumiem, że Ty nie próbowałeś alkoholu jak byłeś nastolatkiem i jesteś święty? Akurat ja dopiero próbowałam w liceum, nie w gimnazjum, ale też prosiłam z koleżankami starszych, żeby nam kupili wódkę (tyle że meneli). Bardzo miło wspominam te beztroskie czasy najebki w gronie bliskich koleżanek i poznawanie z nimi "świata dorosłych" gdy jeszcze nie miałyśmy realnych problemów, które faktycznie w świecie dorosłych już występują, a jedyne nasze zmartwienie wtedy
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones
Moja znajoma za kupno alkoholu nieletniemu, który około 2h później trafił pijany do szpitala, dostała gratisowa przejażdżkę radiowozem, przesłuchanie na komendzie, sprawę w sądzie, a finalnie wyrok skazujacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od tej pory już nie kupowała alkoholu niepelnoletnim.
  • Odpowiedz
Ale ja wami #!$%@? gardzę. Gość postąpił bardzo dobrze, picie i palenie jest legalne od 18 roku życia. Śmieszne jest to że ludzie jeszcze bronią te dziewczyny.
  • Odpowiedz
picie i palenie jest legalne od 18 roku życia


@JeszczeZyje: kiedys legalne bylo niewolnictwo. nie wszystko co zostalo klepniete przez oficjeli jest dobre.

imprezy w gimbie byly uroczo nieporadne, bede je wspominal dobrze do konca zycia. wy macie jakies chore wyobrazenia, ze 2 piwka i setka = patologia. xD nudziarze. zreszta, zakazany owoc smakuje najlepiej.
  • Odpowiedz
@Dead_Inside
No tak bo jak ktoś nie pije to odrazu nudziarz xD Gdzie ja coś napisałam o patologii? Poprostu dla mnie picie w gimbie zachacza o ostrą żenade i za każdym #!$%@? razem chciało mi się śmiać jak słyszałam jakieś przechwałki ile kto wypił.
  • Odpowiedz