Wpis z mikrobloga

@wielkidorado: ja w latach 90 nosiłem ciuchy po synu znajomych z Reichu, pamiętam T-Shirt X-Men na licencji, co u nas pewnie był nie do dostania a jak sam wyrosłem to oddałem go dalej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Merkava: Ehhh, kiedyś to było, człek nosił byle jakie ubrania, z byle jakim wzorem, z byle jakiego materiału, po siostrze, która miała je po kuzynie, ehhh, nikt nie szkalował biednych, bo wszyscy byli biedni.

Ehhh, kiedyś to kurła było ehhh, kiedyś kurła były czasy.
  • Odpowiedz
Chodziłem e bluzie siostry która dostała ją po naszym starszym bracie któremu przywiozła używkę ciocia z Ameryki :D


@Merkava: pfff... ja mialam eleganckie, wyjsciowe sukienki po starszych kuzynkach, a potem dostawala je moja siostra, a na koncu najmlodsza kuzynka jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zreszta malym dzieciom nie oplaca sie kupowac markowych, drogich ciuchow, bo zaraz z nich wyrastaja.
  • Odpowiedz
@jankes83: No jak to co głupia matka ubiera ładnie dziecko haha beka z madki haha kiedyś to były czasy brzydko ubrane dzieci #!$%@? gównem ale się dobrze bawiły w piaskownicy i miały dzieciństwo a teraz PANIE teraz to dzieci nie mają w ogole dziecinstwa i czasów też już nie ma
  • Odpowiedz
@testowe110: @jankes83: Nic złego w tym że rodzice chcą aby ich dzieci wyglądały ładnie i schludnie, w mojej wypowiedzi starałem się zwrócić uwagę na "Madki" najczęściej karynki które swoim bardzo młodym córkom fundują rzeczy przeznaczone dla dorosłych, typu: malowane paznokcie, szpilki itp.
  • Odpowiedz
@Merkava: A ja tam się cieszę, że latałam będąc dzieckiem w getrach z Kubusiem Puchatkiem i nie przejmowałam się modą. Inne dzieci też miały getry z Kubusiem Puchatkiem i dziewczynki nie patrzyły na siebie krzywo i nie rywalizowały od przedszkola o to, która jest modniejsza. Teraz widząc wycieczkę przedszkolną człowiek ma przed oczami jedno wielkie pasmo różu po dziewczęcej stronie. Same cukierkowe księżniczki. A najgorsze jest to, że wiele dzieci nosi
  • Odpowiedz
ja tam się cieszę, że latałam będąc dzieckiem w getrach z Kubusiem Puchatkiem i nie przejmowałam się modą


@Shanny: Gorzej jakby Ci to przypadkiem zostało jak niektórym i dalej na rozmowy o pracę czy do ludzi wychodziłabyś z kubusiem puchatkiem i ogólnie nie potrafiła się ubrać. Jak dla mnie bardzo negatywne zjawisko, dobrze że już za nami :)
  • Odpowiedz