Wpis z mikrobloga

#rozowepaski, naprawdę jesteście takie #!$%@?? Sparowalo mnie z dziewczyną na #tinder, oczywiście ona bez żadnego opisu. I jak tu napisać do niej cokolwiek sensownego? No dobra, piszę do niej z zapytaniem, czy napisze coś więcej o sobie, a ona na to, że


I jak tu #!$%@? nie być mizoginem? Chyba zacznę chodzić na #roksa albo zostanę gejem...
#twnogf #przegryw #logikarozowychpaskow #feels
  • 31
@whoa-mala No sorry, ale aż się #!$%@?, bo par mało, i zazwyczaj jakieś jakoś mało atrakcyjne po dłuższym przyjrzeniu się, a tu łączyłem na w miarę normalną (jak na Tindera) konwersację
@agaja No przepraszam bardzo, ja "lajkuję" zdecydowaną większość dziewczyn bo naprawdę nie jestem szczególnie wybredny jeśli chodzi o wygląd , odzew jest zazwyczaj tylko od tych, które pod tym względem ledwo przekraczają mój próg tolerancji. A co do generalizowania - przykładów jest sporo więcej, ale ten przelał u mnie czarę goryczy.
@plackojad: no ale jak widac, niektorzy/niektore maja wyzsze wymagania.
I nie mozna miec o to do nikogo pretensji stety/niestety.
Twierdzisz, ze do Ciebie odzywaja sie laski, ktore "ledwie przekraczaja prog tolerancji", Ty widac nie przekroczyles jej progu.
Sam stosujesz takie kryteria, wiec sie nie dziw, ze czynia to inni.

Napisala wprost, ze pomylka, nie sadze, zeby bylo to lekcewazace. Mogla dodac "przepraszam", ale podeszla do tematu po prostu neutralnie.
@agaja Pokazałbym Ci, jak wyglądała nasza rozmowa, ale usunęła już parę
A kryteria stosuje chyba każdy, ważne by się do nich stosować, a nie fajkować wszystkich jak leci, zwłaszcza, że jako kobieta nie mogła raczej narzekać na brak powodzenia.
Ja zawsze wysyłam gifa ze słodkim zwierzątkiem. 3 na 4 odpisują "hej/ Cześć" lub "jaki słodki misiek <3"lub odwzajemniają to również gifem, a potem już pytam o co kolwiek może być też odnośnie słodkiego gifa który przesłałem. "Lubisz misie?/A widziałaś kiedyś takiego na wolności?" Lub "Jeśli lubisz kotki to zapraszam do piwnicy najbardziej prestiżowego piwniczaka w okolicy" statystycznie z jedną z tych trzech co odpisały Jestem w stanie poprowadzić dłuższą konwersację. Więc
@plackojad: srsly? Bo różowa ci napisała, że przypadkiem przesunęła palcem (co serio mogło się zdarzyć) i już płaczesz "jak tu nie być mizoginem" ? Weź się ogarnij, bo ręce opadają.

Szukaj dalej i miej #!$%@?, tyle.