Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki
#!$%@?łem się

mieszkam sobie w fajnym nowym mieszkanku w #krakow Nowe, oddane w zeszłym roku osiedle, ogólnie cud miód i orzeszki.
Oprócz jednej sprawy, jak to Kraków, mamy 7 miejsc parkingowych na 80 mieszkań.

Właśnie sobie rozmawiałem z opiekunem bloku o jakiś tam pierdołach no i poruszyłem temat parkingu. Powiedziałem, że chyba kiepsko z prawem jest, no bo mnożnik parkingów na mieszkania musi być zajebiscie niski żeby spełniał te warunki xDD
Powiedział mi że spełnia, bo mamy podziemny(tylko że on jest płatny -.-) Bloki obok nas mają dziesiątki tych miejsc parkingowych, darmowych wzdłuż drogi, a dla nas wypada jedynie te #!$%@? 7 miejsc. Da się coś zrobić? Mieliście już jakieś takie sytuacje z developerami?
Na szczęscie mieszkanie jest wynajmowane i jak coś to mam 3 miesiące wypowiedzenia, ale nie chce mi się wyprowadzać;/
#krakow #developer #urbanistyka #malopolska #prawo
  • 50
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: Ja wyrwałem na Poznańskiej idealne miejsce pod blokiem właśnie wczoraj. :D Witam sąsiada. :D
Ostatnio jak SM jeździ to mówią, że to deweloper ich nasyła żeby wszystkie miejsca w garażu ktoś wykupił.
  • Odpowiedz
@damastes: ta rozmowa nie ma sensu xD
@Galrim: ta, stanąć na Wrocławskiej xD
@kptant: no, w czasie wakacji była kartka na domofonach, że to developer właśnie:D właśnie ostatnio jak SM jeździła to mi się udało bez mandatu :D swój dostałem o 2:33 w nocy 2 października -.-
  • Odpowiedz
@damastes: Jaki szok? My ubolewamy nad tym, że jeden blok ma za mało miejsc parkingowych przez dewelopera, który jeszcze teraz dokłada kolejne dziwne zasady a potem dzwoni po straż miejską, bo szuka chętnych do kupna miejsca w garażu. :D
PS Ja już po studiach, w Krakowie mieszkam od 5 lat, więc pudło.
  • Odpowiedz