Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
I stało się poznałem jakiś czas temu, jakiś czas temu dziewczynę, posiada wszystkie cechy jakbym chciał, wręcz ideał. I tak cały czas myślałem gdzie tkwi haczyk, gdzie jest drobny druczek w umowie. I jest!
Byliśmy umówieni że przyjedzie do mnie na mała domówkę, już z dwa tygodnie temu o tym rozmawialiśmy, zasadniczo cieszy się i spoko. Druga sprawa że zamawiałem u niej kilka rzeczy dla swoich znajomych, bo robi pewne plakaty. I miała wtedy mi je przekazać
I już czułem że coś nie tak bo od trzech dni mówi że ma fatalny nastrój. I co najlepsze wieczorem po już napisaniu że wychodzi, pisze że nie da rady, coś jej w głowie siedzi i nie jest w stanie. Że coś rozsypało się w jej głowie. Wysłała mi zdjęcie że ubrana i umalowana ale mówi że wraca do łóżka pomimo wie ze jestem już zły...
Mózg mi #!$%@?ło. Szczerze to jest spalona dla mnie, a chciałbym dostać już tylko zamówione rzeczy.
Musze sie wyżalić bo uderzyło mnie to, bo można powiedzieć że to kobieta samodzielna i osiągające sukcesy zawodowe, ogarnięta a takie rzeczy robi. Wręcz szok przeżyłem
Czy to jakieś stany depresyjne czy raczej wybrała dość kiepski pomysł na zerwanie kontaktu?
Na razie nic do niej nie pisałem. Czekam aż się odezwie łaskawie

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 22
AnalnyEkolog: @Asterling: może nie były pilne ale wiem że je zrobiła i miała gotowe. Ogólnie to teraz muszę świecić przed osobami które zamówiły bo w sumie im powiedziałem że gotowe po Ty jak ona mi przekazała ta informację

@freehui: jak mnie sprawdza, przecież jak zerwe kontakt to już nie ma odwrotu a sama w sumie bedzie plecy jesli o kwestię zawodowe.

@ImperiumCienia: lekarzem jestem? ogólnie od początku miałem
Wspieraj bo tu naturalny odruch jeśli ktoś ma problemy. Tylko w granicach rozsądku. I rozgranicz czy korzystasz z usług czy się chcesz kolegować.
ogólnie od początku miałem wrażenie że ukrywa ale nie drążyłem by nie stać tamponem uczuciowym. Już wcześniej mówiła że ma jesienną chandrę i na nic nie ma ochoty. I zazwyczaj rozmowa na tym sie ucinała


@AnonimoweMirkoWyznania: Po przeczytaniu tego doszłam do wniosku, że skreślenie jej, będzie dla niej najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić. W sumie najlepiej zrób to wszystkim kobietom. Jeżeli masz więcej niż 20 lat, to tylko współczuć.
Słodkideszcz: @AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś debilem. Tampon uczuciowy? Za dużo wykopu i redpilla. Każdy ma jakiś bagaż, ty zapewne też, jak będziesz każdego skreślał bo nie jest idealny to będziesz tu smęcił do usranej śmierci. Masz ty w ogóle przyjaciół jakichś? Jak w ogole można nie zaregować na to jak ktoś ci mówi że mu źle tylko ucinać temat? Jak kogoś na twoich oczach potrąci auto to też się na pięcie odwrócisz?
@lukaschels: I licząc na coś więcej postanowił olewać jej ewidentne problemy? Złoty chłopak. Wiesz kobiety szukają wsparcia, oparcia, poczucia bezpieczeństwa, zwłaszcza te które sobie nie radzą. Wysłuchanie czy pomoc komuś w potrzebie to po prostu przejaw człowieczeństwa, niebycia upośledzonym emocjonalnie #!$%@?. Podtrzymuje to co napisałam. Czytajcie dalej gównoporady o tym jak nie wpaść w friendzone, o alfach i betach, o regule 20/80, daleko zajedziecie. Na ręcznym.
WiedźmińskaAzjatka: Sorry, ale Ty też jesteś winny tej sytuacji. Sam napisałeś, że od trzech dni coś przeczuwałeś i co zrobiłeś? Nic nie zrobiłeś. Wiedziałeś, że coś się dzieje ale zamiast załatwić sprawę (chociażby te plakaty) to Ty nic nie zrobiłeś i wyszło tak jak wyszło. Możesz mieć pretensje do samego siebie. Trzeba było coś zadziałać a nie biernie czekać.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}