Wpis z mikrobloga

W związku ze zbliżającą się promocją Rossmana mam do Was apel Miarabelki. Zastanówcie się 3 razy zanim wpadniecie w szał zakupów ()

W Rossmannie 90% kosmetyków jest do niczego, a te pozostałe 10% znika pierwszego dnia. Do tego ceny po zniżce 49% są takie same jak w drogeriach internetowych. Czasami taniej wyjdzie zamówić spokojnie kosmetyki przez neta, niż walczyć w tłumie o ostatnie zmacane sztuki. A wiadomo, że jak się nie dorwie nic sensowego, to się kupi jakieś badziewie na pocieszenie bo "taka promocja, więc się opłaca". Moje koleżanki pokupowały kosmetyki za kilka stów na ostatnich promocjach, a potem narzekały. Lepiej było zainwestować tą kasę w coś porządnego, czego nie ma w Rossmanie.

Moim zdaniem jest tylko kilka kosmetyków wartych uwagi:

eyeliner Vibo
eyeliner Maybelline w żelu

pomada do brwi Vibo

puder bananowy Vibo
puder matt loose Vibo

rozświetlacz Lovely

korektor Age Revind Maybeline

podkład Hethy Mix
podkład Revlon Colorstay
podkład True Match
podkład Vibo Royal Skin

tusz do rzęs Max Factor False Lashes, Masteripce
tusz do rzęs Bourjois twist up the volume
tusz do rzęs L'Oreal Volume Million Lashes So Couture

cień do oczu Maybelinne color tattoo: 93 jako baza, 40 jako pomada do brwi dla chłodnych blondynek
wypiekane róże Bourjois

matowe pomadki Bell są fajne, ale te same znajdziecie w Biedrze za 7 zł, tylko w innym opakowaniu

lakiery Sally Hansen Salon Complete (w necie od 5zł, w rosie za 35)
wysuszacz lakieru Sally Hansen (taki czerwony, w necie za 12 zł)
żel do skórek Sally Hansen (niebieski, w necie za 13zł)

Co do podkładów to po promocji będą kosztować ok 30 zł, a za tyle spokojnie można je kupić w internecie przez cały rok. Normalne ceny tych podkładów są w Rossmanie sztucznie zawyżone. To samo tyczy się tuszów do rzęs, czy róży, cały rok za około 20 zł w drogeriach internetowych czy allegro. Cienie color tatto można dorwać za 10 zł.

Gdyby w Rossmanie były takie marki jak Golden Rose, Catrice, Kobo, Hean, Lumene, Nyx czy MUR to pewnie sama bym poleciała coś dorwać. Ale taka prawda, że oferta Rossmana jest słaba, bo pojawiło się dużo nowych, dobrych i tanich marek, których nie mają. Do tego udają, że nie widzą trendów na kolorówkę naturalną, mineralną czy koreańską.

Robią te wyprzedaże, żeby wyczyścić magazyny z badziewia którego nie mogą normalnie sprzedać.

Jeśli macie coś upatrzonego co chciałyście kupić, to polujcie, ale jeżeli nie macie pomysłu i planujecie na miejscu wybrać, to pewnie wyjdziecie z koszykiem pełnym bubli.

Powodzenia w łowach z głową ()

#pokazkosmetyczke #mirabelkipolecajo #logikarozowychpaskow #kosmetyki #uroda #rozowepaski
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nika_blue Ostatnio robiąc zakupy koło północy złapałam się na moment w którym promocje z zeszłego tygodnia pokrywały się z promocjami - 49 i kupiłam revlon colorstay za 25 zł. Bo przepychać się tam przy szafach to mi się nie chce, co nie zmienia faktu, że to bardzo opłacalna promocja bo jest taniej niż w drogeriach online i bez kosztów przesyłki. Tylko trzeba wiedzieć czego się chce
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: ja mam koło siebie drogerię, gdzie revlon na promocji był po 22 zł. Nie mówię, że te Rossmanowe promocje są beznadziejne, tylko tak piszesz, jak się wie czego się chce to można kupować. Ale widziałam babki które wrzucały do koszyka wszystkie resztki na półkach jak leci. Jeszcze plus jest taki, że inne drogerie pewnie też zrobią wyprzedaże. Np. Natura czy Hebe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz