Wpis z mikrobloga

#wiara #religia#chrzescijanstwo #katolicyzm #rozaniec

Smutne to, że katolicy zamiast modlić się do naszego Pana i zbawiciela, żywego Boga wybierają ponownie "maryje". Znów Jezus spychany na dalsze miejsce. Pismo Święte mówi:

Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,

Mt 18, 19-20, "Dalej zaprawdę powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich."
Pobierz tylko_prawda - #wiara #religia#chrzescijanstwo #katolicyzm #rozaniec

Smutne to, że...
źródło: comment_HwXAcRvjIoytKmWWy9VOTx74XvdC3SGK.jpg
  • 7
modlitwa do Maryi to nic innego jak prośba o wstawiennictwo przed Bogiem. @tylko_prawda: słaba zarzutka


Czyli zawsze wskazuje na Jezusa, a odmawiając różaniec modlimy się razem z nią do Jezusa.

@vivianka: @Nuwada: Nie do końca prawda, sam Katechizm mówi o Modlitwie DO Maryi, zobaczcie sobie KKK 2675:

"Na podstawie tego szczególnego współdziałania Maryi z działaniem Ducha Świętego Kościoły rozwinęły modlitwę do świętej Matki Boga, skupiając ją na Osobie
@vivianka: No właśnie Jezus nic nie mówił o różańcu. Tylko o tym, że to On jest drogą prawdą i życiem. Zresztą Jezus mówił nam jak mamy się modlić, więc zastanów się skąd przyszedł różaniec. Maria powiedziała zróbcie wszystko cokolwiek wam powie, a tego nie robicie.

Mt6
Wy zatem tak się módlcie:
9 2 Ojcze nasz, który jesteś w niebie,
niech się święci imię Twoje!
10 Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja