Wpis z mikrobloga

Czasami trudno mi sobie wyobrazić jak wytrzymać kilkadziesiąt minut na słońcu w upale, a potem czytam #ksiazki "Terror" Dana Simmonsa gdzie prawie setka chłopa idzie prawie 8lat przez skuta lodem Arktykę przy -40 bez jedzenia, picia i dobrego źródła ogrzewania, na dodatek po opuszczeniu statków skutych lodem na których marzneli 2lata z hakiem. Toż to jest czysta grozą i #horror. #przemyslenia #feels #dobraksiazka
Croudflup - Czasami trudno mi sobie wyobrazić jak wytrzymać kilkadziesiąt minut na sł...

źródło: comment_3AglwiPIjQeY8GNGcwLZUvwSjXD6t5au.jpg

Pobierz
  • 10
@Croudflup: aż mi się przypomniała książka Michaela Crichtona "Pod Piracką Flagą", którą czytałem jakieś 5 lat temu. Też sobie pływali po morzu, albo od wyspy do wyspy. Tylko, że było cieplej, Port Royal itp.
@dertom: jest potwór który "pomaga" w rozbiciu naszej ekspedycji (chociaż jak się tak poczyta fakty dotyczące tej wyprawy to zupełnie niezrozumiałe jest np. Jak na tych statkach w ciągu dwóch tygodni gdy jeszcze było mnóstwo zapasów mogło zginąć 20 osób bez przyczyny ), eskimoskie kulty i wizje ale podane w bardzo strawny sposób.
@stranger13: taki zbiór opowieści ? Jest troszkę survivalu?
@Mega_Smieszek: Czytam na czytniku i baaardzo wolno mi to idzie. U wydawcy pisze, że 600 stron, ale czyta mi się dobrze a idzie bardzo powoli- stawiam na jakąś małą czcionkę bo zdecydowanie obstawiam rzeczywistych koło 800.