Wpis z mikrobloga

Dziś dostalem 16% podwyżki od tak, pierwszy raz mi się zdazylo, że to szef uznał, że mi się nalezy a nie że musiałem grozić odejściem czy też miesiącami udowadniać że zasługuję.

Córka wyszła ze szpitala po 6 tygodniach chemioterapii ma bardzo dobre wyniki więc zaczynamy kolejny (dużo mniej intensywny) etap leczenia. Skończyła brać sterydy i wrócił jej dawny dobry humor i chęć do zabawy, także już całe wiadro play-doh czeka.

Różowy wraca do pracy po 3 miesiącach bo dostała zgodę na flexi-time. Oznacza to, że wizja kupna własnego domu staje się naprawdę realna. Od poniedziałku wysyłam ją na kurs #prawojazdy i wreszcie skończy się szoferowanie w weekendy.

#czujedobrzeczlowiek #wygryw #uk
Pobierz s.....i - Dziś dostalem 16% podwyżki od tak, pierwszy raz mi się zdazylo, że to szef ...
źródło: comment_NUhMqd3xKlbgpacp7CqRpUt6T4GozyYK.jpg
  • 50
@szczym_do_ludzi: zaczyna się układać.
ja też dostałem podwyżkę bez pytania, ot w ramach wyrównania zarobków czy coś. niby nadal mało, ale samo od siebie...

co do chemioterapii, to zobaczymy za 4 m-ce jak mamie wyniki wyjdą.
@crimson_wind: bardzo dobrze. W porównaniu do polskiej słuzby zdrowia to niebo a ziemia, zwłaszcza jeśli chodzi o komfort pacjenta i rodziców. Chociażby fakt że w Polsce w niektórych szpitalach nie stosją narkozy przy pobieraniu szpiku u dziecka czy na bóle kości dają paracetamol, kiedy tutaj małą usypiają przed zabiegiem i ma wolny dostęp do morfiny dużo pomaga. Darmowe leki i srodki czystości które w Polsce rodzice sami musza kupować, transport do