Wpis z mikrobloga

Dziś dostalem 16% podwyżki od tak, pierwszy raz mi się zdazylo, że to szef uznał, że mi się nalezy a nie że musiałem grozić odejściem czy też miesiącami udowadniać że zasługuję.

Córka wyszła ze szpitala po 6 tygodniach chemioterapii ma bardzo dobre wyniki więc zaczynamy kolejny (dużo mniej intensywny) etap leczenia. Skończyła brać sterydy i wrócił jej dawny dobry humor i chęć do zabawy, także już całe wiadro play-doh czeka.

Różowy wraca do pracy po 3 miesiącach bo dostała zgodę na flexi-time. Oznacza to, że wizja kupna własnego domu staje się naprawdę realna. Od poniedziałku wysyłam ją na kurs #prawojazdy i wreszcie skończy się szoferowanie w weekendy.

#czujedobrzeczlowiek #wygryw #uk
Pobierz s.....i - Dziś dostalem 16% podwyżki od tak, pierwszy raz mi się zdazylo, że to szef ...
źródło: comment_NUhMqd3xKlbgpacp7CqRpUt6T4GozyYK.jpg
  • 50
@powrutkrula: no źle to zabrzmiało, jest pod ścisłą kontrolą, ale nie czekają aż mała zesra się z bólu. Z resztą paracetamolu nie dają bo może zamaskować objawy infekcji więc bardzo się zdziwiłem że w Polsce dają to dzieciom z białaczką. ibuprofen też odpada bo może powodować spadek płytek krwi których już teraz ma niewiele.

@hellyea: no ja jako technik więcej już nie zarobie nigdzie, no chyba że w przemyśle kosmicznym/lotniczym
@powrutkrula:

Cieszę się Twoim szczęściem, ale morfina powinna być pod ścisłą kontrolą, a nie 'wolno dostępna' gdyż nie licząc skutków ubocznych może prowadzić do uzależnienia.

Taka ciekawostka medyczna- morfina stosowana do leczenia prawdziwego bólu u osób które nie miały problemów z uzależnieniem od leków, narkotyków, nie uzależnia wbrew popularnej opinii.
@Dziki-Malz: Wytłumacz mi jak więc powstają uzależniania u osób, które nigdy wcześniej nie miały problemów z uzależnieniem. I pytam całkiem serio. Miałem podawaną morfinę przy usuwaniu kawałku płuca a nigdy wcześniej nie byłem uzależniony od niczego.