Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

NO ALE MUSISZ SIĘ USAMODZIELNIĆ NIE MA ŻE BOLI. JAK MASZ 25 LAT A NIE POSIADASZ WŁASNEGO MIESZKANIA, SAMOCHODU TO JESTEŚ PRZEGRYW


@Blevk: troche prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli w wieku 25 lat nie zarabiasz tyle żeby chociaż wynając sobie pokój na stancji to lipa
  • Odpowiedz
@Dolan: Jakbym nie miał mieszkania to bym chyba wolał mieszkać ze starymi niż wynajmować coś u Żyda. Oczywiście nie dotyczy przypadku, gdyby oni mieszkali gdzieś na wsi a ja bym chciał się załapać na awans społeczny do Warszawy.
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: no wiadomo, wlasnie bardziej mi chodzi o wyprowadzkę do miasta. Ja przez kilka lat wynajmowałem z jeszcze wtedy dziewczyną/narzeczoną na studiach a potem się pobraliśmy i już razem mieliśmy na tyle dobry dochód że dostaliśmy kredyt na mieszkanie. Jakichś kokosów nie zarabiamy ale się da, wystaczy wyjśc z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: mówimy o miastach, nie o wsiach gdzie mieszka się w domach całą rodziną, pomaga się rodzicom przy gospodarstwie itd, wtedy jak najbardziej zrozumiałe jest mieszkanie z rodzicami. Ale w mieście jaki sens jest kiblować ze starymi w bloku w wieku 25 lat? z dziewczyną też będziesz mieszkać u starych? pls. Nie mówię, że to powód czucia się lepszym tylko po prostu wyznacznik ogarnięcia się życiowo.
  • Odpowiedz
@Dolan: Są tacy co mieszkają. Znam takiego co firmę ma i wyprowadził się prawda, wybudowali dom ale sam przyznaje że wolałby ze starszymi mieszkać bo tam przynajmniej gotują... Wybrał sobie żonę co nie potrafi gotować XD
@Shatter A co do awansu społecznego to jest chyba wtedy gdy wyjeżdżamy z lasu a nie przenosimy dupę pod inne drzewo
  • Odpowiedz