Wpis z mikrobloga

@michael_: gratuluję wytrwałości, Twoje #365klatek to jest jeden z moich absolutnie ulubionych tagów autorskich na mirko!

Może po prostu będę dalej tam wrzucał swoje foteczki, raz na jakiś czas?


@michael_: to może licznik z powrotem na 365 i teraz będziemy plusować śliczne foteczki z 365klatek: Edycja II ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@michael_: Gratuluję, super! też obserwuję od początku, bardzo ciekawa inicjatywa, świetne oko, naprawdę interesujące zabawy formą i fakturą otaczającego świata - mega props! Nie wiem czego ci życzyć teraz, z jednej strony bardzo bym chciał drugiej edycji, z drugiej - trzeba się rozwijać, iść do przodu. Cokolwiek wymyślisz, wołaj!
Raz jeszcze gratulacje!
  • Odpowiedz
@michael_: Gratuluję ukończenia projektu! Szacun ;) A co masz robić dalej? Moja rada, to: kontynuuj :) Ja tak zrobiłem i sześć lat codziennego robienia i wrzucania zdjęć mam już za sobą i nie zamierzam przestawać, nawet mi to przez myśl nie przechodzi, uzależniłem się od tego projektu :) Projekt prowadzę na fb :) Jest tak dużo korzyści i zalet tego projektu, a tak mało wad, że zadziwia mnie to że ludzie
  • Odpowiedz
Może po prostu będę dalej tam wrzucał swoje foteczki, raz na jakiś czas?


@michael_: Zdecydowanie! Polecam - jak już wyżej padło- zresetować licznik i kontynuować wciepki. Masz oko do kadru i świetne wyczucie kompozycji gościu! ;)
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: dziękuję!
@DuzyZlyWilk: @themindcrusherHS: @halfsquad: @madeinkrakow: @011011010110000101111000: dzięki, ale chciałbym spróbować czegoś nowego; w sensie - nowej konwencji, więc pewnie coś jeszcze będę wrzucał, choć raczej już nie tak regularnie. :)
@AmonGoeth: dokładnie!
@tekon: dzięki, bardzo mi miło! <3
@einz: dziękuję!
@jedzgruszki: dzięki! :)
@KotoFan: ja też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ToJaZabilemMufase: dzięki, na pewno zawołam
  • Odpowiedz