Wpis z mikrobloga

wydaje ci się że żyjesz w dosyć cywilizowanym kraju a później wchodzisz na główną wykopu gdzie ludzie nie mogą się doczekać aż będzie zakaz promocji homoseksualizmu w Polsce tak jak w Rosji a w ogóle to dzieciom w szkołach gdzieś tam rzekomo wmawia się że są homoseksualne a poza tym to ja jestem tolerancyjny ale tylko jeśli homoseksualiści zamkną się w domu i siedzą cicho a najlepiej to jakby karać ich śmiercią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja #!$%@?, ludzie załamujecie mnie czasami xD
skąd wy się bierzecie, mamy XXI wiek.


#neuropa
#lgbt
#polityka
  • 14
@Aeny wolę trzymać go jednak w spodniach przy obcych ludziach którzy też tak pewnie wolą
jestem heteroseksualny więc nie czuję się specjalnie krzywdzony, natomiast osoby homoseksualne się czują i się im nie dziwię.
O co chodzi z prawem do mowy nienawiści?
że homoseksualiści chcą mieć prawo do obrażania innych czy jak?
Nie spotkałem się jeszcze z takimi postulatami.
@Axim oczywiście że mają prawo mieć własne zdanie, mają też prawo wierzyć w różne rzeczy.
Natomiast trzeba ich edukować ponieważ czasami stawiają homoseksualizm na równi z pedofilią, co dla homoseksualistów na pewno jest bardzo krzywdzące, poza tym to po prostu bzdury wyssane z palca.
@qwertty321: Strach, lęk i niechęć wobec gejów i lesbijek może wynikać z tłumienia przez homofobów własnych pragnień homoseksualnych. Osoby wychowane przez mniej tolerancyjnych rodziców najczęściej nie akceptują swoich ukrytych pragnień homoseksualnych. Toczą wewnętrzną walkę z samym sobą. Pisząc komentarze na temat karania homoseksualizmu chcą zagłuszyć swoje pragnienia homoseksualne.
#
#
@Aeny: "dopóki nie zaczniesz domagać się abym traktował to normalnie i z pełnym szacunkiem oraz dopóki nie zaczniesz gadać że z powodu tego potrzebujesz specjalnych praw" a możesz wyjaśnisz czego nie szanujesz u osob homo albo co w tym nienormalnego? Doedukuj sie czy cos?
@Klepajro: nic, jestem nawet za ślubem i za adopcją dla par homo ( nawet jeśli oprzemy się na badaniach konserwatystów to i tak wychodzi że lepiej aby takie dziecko wychowywane było przez parę homo niż sierociniec ). Jednocześnie jestem za prawem do tego aby ktoś nie sprzedał gejom ciastka. Jestem przeciw także różnego przestępstwach w stylu mowa nienawiści dyskryminacja itp itd wydaje mi się że jeśli taka osoba chce być traktowana