Wpis z mikrobloga

Znacie te rekruterki nie? Szalone. Siedzę sobie kulturalnie na dwójce, przeglądam mirko. Wtem dzwoni telefon, numer nieznany. OHO myślę, jakiś pracodawca z ofertą pracy! Odbieram.

- Dzień dobry tu Karolina Blblblblska, kontaktuję się w sprawie oferty pracy na stanowisko Starszego Eksperta ds. Bardzo Wąskiej Dziedziny Finansów, na którą Pan odpowiedział.
- O super, bardzo mi miło, słucham dalej (ʘʘ)
- Pragnę poinformować, iż rekrutacja na wspomniane stanowisko się zakończyła, natomiast mam dla Pana inną ofertę. Z chęcią zaproszę pana na rozmowę o pracę na naszej infolinii sprzedażowej. Sprzedawałby pan nasze produkty finansowe bogu ducha winnym ludziom, czy jest Pan zainteresowany?
- Oczywiście, że nie.
- OOOO uuuuu, ależ dlaczego to, posiadamy pakiet benefitów pozapłacowych jak zniżki na nasze produkty czy kartę multifjut!

Pani odpowiedziałem, że rozmowę traktuję jako potwarz i ostatecznie nie przyjąłem jej super oferty. Co się nasuwa to pytanie - kto rekrutuje rekruterki? Administracja wykop.pl?( ͡º ͜ʖ͡º)

Miałem dwa telefony tego typu. Kwalifikacje na stanowisko mam, bo już pracowałem na tych stanowiskach. Czego najbardziej nienawidzę w pracy? Szukania pracy. Pozdrawiam.

#korposwiat #takbylo a w sumie #rozowykorposwiat
  • 27