Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirki, witam Mirabelki.

Chciałem się trochę wyżalić. Pewnie wszyscy się czegoś boimy, nie ma ludzi nieustraszonych ani nadludzi. Od czasu pierwszej klasy liceum po pewnym wydarzeniu mam jedną fobię. Chyba fobię, nie wiem jak to określić no ale. Ćwierć wieku za mną, mam prawie dwa metry, prawie sto kilo, dobrze zbudowany jestem, jeździłem czasami na mecze a właściwie na to co się działo po nich, no nie bałem się dostać cegłą po głowie, kijem przez pysk i takie tam. Żeby nie bylo, nie jestem kompletnym patusem xD uwielbiam poezję wczesnego turpizmu, kocham historię, fizykę i sztukę. Najbardziej boje się... Pająków. Cholernie, ale tak bardzo ku***o nienawidzę pająków, że co noc błagam, żeby wszystkie zginęły. Nie wyjechałem do Australii do pracy przez pająki, jak widzę pająka to biegnę po mopa i morduję z zimną krwią. Jak pająk przechodzi obok mnie to mam taki kWa paraliż, że czasami nie mogę się ruszyć. Jak mam iść w pracy się załatwić i widzę na ścianie pająka to wolę się odlać na podwórku. No dramat, jestem tym zmęczony, czuję się prześladowany przez pier**e pająki, czaicie!? Co ja mam zrobić? Już nawet miałem na rękach kilka takich dużych, głaskałem je ale ze strachem, a jak widzę biegnącego skura po ziemi to zachowuję się jak pipa. Najgorzej jest jak jakiemuś się uda wejść na mnie... Ja #!$%@?*e... Moi kumple wiedzą, że się nie tyle co boje pająków a brzydzę się ich i mają taki ubaw jak widzą, że idzie coś po mnie... Jeśli tylko ktoś mnie poinformuje, że mam pająka na kurtce to zrzucam harringtonke z siebie i macham nią jak kowboj lassem, żeby te bezczelne cholerstwo uciekli z niej i staram się strzepac z siebie pająki, których nie widzę. Czasami jak mam jakąś nitkę w bluzie i 'smyrnie ' mnie po dłoni... Mirko.. jaki wtedy jest dramat dla mnie...

#pajaki #arachnofobia #problem #zalesie #gorzkiezale #owady #zwierzaczki #takiduzyatakiglupi :c

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: współczuję. Chyba niewiele da się z tym zrobić, niestety. Ja od zawsze miałem ten strach przed pająkami (mimo że np. owady i inne małe stworzenia uwielbiam!) i o ile udało mi się go odrobinę wyzbyć przez łapanie i dokarmianie ich za dzieciaka, to dalej jeśli wejdzie na mnie jakiś większy od małego paznokcia panikuję jak mała dziewczynka x'D A często jak je widzę, to nawet jeśli się nie boję, przechodzą