Wpis z mikrobloga

po co te śmigiełka z lewej i nad silnikiem


@pawel694: to z lewej to pewnie wisko, to na górze to taki widziany w starych autach okrągły filtr powietrza, a to po prawej to zapewne wyjście do skrzyni biegów
@kusprzyk: ostatnio mi sie zaświecił check engine i jakies 15 sekund po niej rezerwa, odstawiłem auto na parking, wczoraj odpaliłem pojechałem na stacje (check cały czas sie swiecił) zatankowałem i znikł XD
@kusprzyk: w aucie ojca pare lat temu zaczęła się świecić. Pojechał do mechanika, ten powiedział że #!$%@?ła się sonda lambda i trzeba ją wymienić. Wymienił, kontrolka świeci się dalej bo to jednak ta druga sonda lambda się #!$%@?ła, bo są dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ojciec powiedział że to #!$%@? i już parę lat ta kontrolka jest stałym elementem auta xD
@WhiteRaven12 sonda lambda potrafi auto spalić. Nie spalone paliwo wlatuje w wydech gdzie jeszcze temperatury dostaje i może się zająć. I oprócz tego auto może więcej palić. U mnie na szczęście nie ma kontrolki Ale zostawiłem auto w warsztacie z falujacymi wolnymi obrotami i lewym powietrzem. Ciekawe co wymyślą.
@damian_co_dalej: Wiesz, wiedzę i sprzęt się ceni - interfejs do ECU nie kosztuje 50pln ;)
Jak silnik zdrowy to zrób sobie stage1, mocy wincyj i wycięcie SAI w cenie.

Koni nigdy dość a spalanie w sumie nie wzrosło.