Wpis z mikrobloga

@adawidowicz: SPODZIEWAJ SIĘ NIESPODZIEWANEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio, to niech wszyscy robią zdjęcia z przyborami, będę wiedziała co kupować, kiedyś robiłam wszystko rapidami (jak robiłam inne rzeczy, teraz "zdziecinniałam"), ale koszt rapidografu a częstotliwość ich psucia przeze mnie - to się nie opłaca :<
  • Odpowiedz
@Neapol: Nie była to moja inspiracja, ale może przypominać ;P

@lunaria: Próbowałem się kiedyś do rapido przekonać i nawet od koleżanki dostałem jej dwa nieużywane Rotringi... tylko były tak zatkane ze dobowa kąpiel nie dała rady. I cóż, dalej nie mam rapido :P
Aleee... Pilot G-TEC C4 to prawie jak rapido.
  • Odpowiedz
@adawidowicz: czasem przy przetykaniu, jak już porozkręcasz wszystko, pomaga stanie przez godzinę nad kranem i terapia wodno-wstrząsowa, aż kuleczka w środku zacznie się ruszać. ale to czasem, dużo już ich tak załatwiłam, ze zatkane na amen :< ooo, zapiszę sobie, wszystko lepsze niż 80 złoty za coś, co jak zostanie zrzucone przez kota to można się pożegnać :)
  • Odpowiedz
@adawidowicz: ojej, to godzien wyprawy do plastyka ^__^ dzięki bardzo, pozapisuję sobie wszystko przez ten miesiąc i ruszę do sklepu, przynajmniej nie będę musiała się uczyć na swoich błędach i klnąć, że coś jest beznadziejne ^^
  • Odpowiedz