Wpis z mikrobloga

Takie drobne info dla zamawiających SOOCARE X3 od xiaomi ze sklepu gearbest
Zamówienie złożyłem 9 września ok to czekam czekam czekam i co ? Ano po tickecie wyślemy hurr durr 30 Września bo nie ma na magazynie . Wybrałem opcję priority line z DPD prawie 6 $ Więc 1 czytaj wczoraj napisałem do nich gdzie hurr durr mój nr trackingowy a oni mi na to ŻE nie mogą wysłać DPD ? Co to za gierki wołam tego co mnie dodał na czarno @GearBest_Polska bo to chyba jakiś żart który mnie nie śmieszy że prawie po miesiącu towar nie opuścił chin .

Soocas X3 wersja Black gold
Uważajcie mirki :)
Już nawet pominę że w międzyczasie cena szczoteczki spadła i lekko przepłaciłem
No nic poczekam może coś mi odpiszą jak nie to Paypal bo to jest parodia
#gearbest
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GearBest_Polska: Ostatnie głupie pytanie :D Ale muszę to powiedzieć . Czy uważacie to za fair marketing gdy macie rozdajo :D Dodacie kogośna czarną i wymagacie np numeru zamówienia ? Wiem brzmię jak cebularz ale są takie osoby w tym ja które się wielokrotnie kwalifikowały ale z powodu czarno nie mogły dodać nr zamówienia :)
  • Odpowiedz
@pirat183: daj spokój, 30 sierpnia zamówiłem tę samą szczoteczkę, też przepłaciłem i jeszcze dodatkowo wziąłem Priority Line. po kilkunastu wiadomościach do supportu, 21 września podobno została wysłana, chodź jest tylko status o Southall i nic od tej pory się nie zmieniło. dno dna, to były pierwsze i ostatnie moje zakupy w tej karykaturze sklepu.
  • Odpowiedz
@pirat183: jeszcze właśnie przed chwilą na supporcie zaczęli wciskać mi kit, twierdząc że ostatni status przesyłki pochodzi z 24 września, problem w tym że alipaczka ani tracking DPD twierdzą coś innego a na polecanym przez nich 17track przesyłki o tym numerze w ogóle nie ma...
  • Odpowiedz
@pirat183: mi od czwartku od kiedy zakończyła się saga z wymianą wiadomości z supportem nie wysłali jeszcze niczego, tłumaczyłem jak tłukom że chcę Belgiana bo będzie szybko, ale oni nawet nie potrafią tego spakować i wysłać
  • Odpowiedz
@kidnice: no ja już mam swoją choć nie wiem czy wszystko ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo gdy bluetooth jest aktywny w apce i przeglądam to to nie mogę uruchomić mycia
  • Odpowiedz