Wpis z mikrobloga

Takie drobne info dla zamawiających SOOCARE X3 od xiaomi ze sklepu gearbest
Zamówienie złożyłem 9 września ok to czekam czekam czekam i co ? Ano po tickecie wyślemy hurr durr 30 Września bo nie ma na magazynie . Wybrałem opcję priority line z DPD prawie 6 $ Więc 1 czytaj wczoraj napisałem do nich gdzie hurr durr mój nr trackingowy a oni mi na to ŻE nie mogą wysłać DPD ? Co to za gierki wołam tego co mnie dodał na czarno @GearBest_Polska bo to chyba jakiś żart który mnie nie śmieszy że prawie po miesiącu towar nie opuścił chin .

Soocas X3 wersja Black gold
Uważajcie mirki :)
Już nawet pominę że w międzyczasie cena szczoteczki spadła i lekko przepłaciłem
No nic poczekam może coś mi odpiszą jak nie to Paypal bo to jest parodia
#gearbest
  • 36
@farmaceut: @grykom: widać byłem głupi z mojego polecenia Przyjaciel kupił u nich XIAOMI mi5 wysłali Austriacką pocztą i do dzisiaj jej nie ma :( Ostatni status z Wiednia bodajże z 2 Września Zawoła go któryś jeśli nie ma was na czarno ? Bo może nie widzą lub nie chcą widzieć
@pirat183: no bo jeśli wyślą i produkt dojdzie to wszystko jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale poczytaj jakie są problemy jeśli towar jednak nie dojdzie albo musisz coś wysłać na gwarancje... Jedyna rada to zawsze płacić Paypalem i wtedy można odzyskać kasę, w przeciwnym razie albo nic nie dają albo śmieszne punkty w ich sklepie.
@pirat183:
kupiłem białą 11ego września za 41.89 i poleciało Belgium nieRegistered pocztą i tak wygląda moj tracking:
2017-09-19 11:22:35 Item is announced bpost received the information
2017-09-19 12:22:35 Item is ready for transport
2017-09-20 13:00:35 Arrival at export hub
2017-09-28 08:16:07 Departure to country of destination
2017-09-28 19:04:44 Parcel is handled
2017-09-29 13:16:02 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered
@widmo82: oby nie . Nie sądzę by był fałszywy . Mi tu bardziej chodzi o fakt że chcą mnie wydymać i wysłać tańszym przewoźnikiem mimo że czekałem prawie miech . Tzn wysłać to dobre słowo bo narazie padło że możliwe jest wysłanie tego pocztą O_O .A chyba nie po to człowiek dawał 6 $ bez chyba 10 centów za wysyłkę omijającą VAT i do tego szybką
@widmo82:
Dla krótkiej kalkulacji za wszystko zapłaciłem 49$ z użyciem punktów na około 7-8$
Obecnie szczoteczka jest za 44,99 Była za też 43,99 i z darmową wysyłką tą samą Priority Line teraz jej niby nie ma ale dalej wysyłka rejestrowaną jest darmowa . Dali mi wtedy po tickecie 200 punktów z racji oczekiwania bla bla bla to jakieś 4$ . Sami podali termin wysyłki tym DPD co zapłaciłem czyli 30 a