Wpis z mikrobloga

#polskazagranico #dubaj #bogactwo #coolstory #podrozujzwykopem

Kilka miesięcy temu byliśmy ze znajomymi w Dubaju, wyjazd typowy Low-costowy więc z kasą nie szaleliśmy. Lądowanie, przejazd pod hotel i pierwsze zakupy - oczywiście priorytet - każdy po zgrzewce wody i coś na sniadanie. W nocnym markecie duży wybór wody mineralnej, a że mi nie chciało się szukać to spojrzałem co wziął kumpel i też wziąłem małą zgrzewkę 6szt litrowych butelek, bo byłem pewny, że sprawdził cenę. Tą samą wodę co ja wzięło jeszcze trzech znajomych. Mieliśmy przy sobie tylko dolary, ale była taka dobra opcja, że można było płacić w dolarach a reszte wydawali (po uczciwym kursie) w Dirhamach. Każdy zapłacił za siebie, poszliśmy jeszcze na burgera, wracamy do hotelu, patrzymy na paragony i się okazało, że ta woda kosztuje po 10zł za butelkę XD Oczywiście inne wody normalnie po 1-2zł a my na dzień dobry #!$%@?śmy 300zł XD Bogactwo część główna skuhwysyny. W załączniku picrel jaką wodę kupiliśmy. Historia nie z urywających dupę, ale takie małe wspomnienia z wyjazdów są najlepsze ;)
kravjec - #polskazagranico #dubaj #bogactwo #coolstory #podrozujzwykopem 

Kilka mi...

źródło: comment_LAKoNAXa0Uh7Xm6XXfQo75mHwArPhksI.jpg

Pobierz
  • 31
@PomaranczowyKrol: wkleję ci kawałek Wikipedii

In popular culture, Evian is portrayed as a luxury and expensive bottled water. It was named in Agatha Christie's Murder on the Orient Express. It is popular among Hollywood celebrities. David LaChapelle photographed an Evian campaign juxtaposing a supermodel next to an Evian fountain formed from a Greek statue, which was painted to look like stone by Joanne Gair. The brand frequently collaborates with high-fashion designers
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Niczym sie nie roznia. A w przypadku tej Fiji to cena glownie wynika z tego ze drogi jest jej import.
Gdzies kiedys czytalem (ale nie pamietam zrodla), ze zwykla Muszynianka to naprawde dobra woda, bijaca jakoscia wszystkie najpopularniejsze marki (pod wzgledem mineralizacji).

Natomiast ceny albo wynikaja z "mocnego brandu" albo z pośredniej ceny importu.
@blazej30: #!$%@? wziąłeś jakieś najtańsze gówno i myślisz że to reprezentuje markę? xD Ale nawet jeżeli, to miałeś matematykę w szkole i wiesz czym się różni 45% od 80%?

http://www.armani.com/us/armanicom/suit_cod49282330nx.html

Masz, to jest pierwszy z brzegu garnitur w ich sklepie. Man>Suits>Suit. Teraz dawaj #!$%@? pierwszy z brzegu w Reserved.
Przestań się wypowiadać na tematy, na które nie masz zielonego pojęcia.
@blazej30 Akurat te droższe marki mają też kolekcje dla "biedaków", żeby mogli się pokazać, że noszą markowe ciuchy. Przy normalnych kolekcjach używają naprawdę dobrych materiałów, szwy są dużo lepszej jakości no i przede wszystkim dopasowanie. Nie ma co porównywać ich ze zwykłymi sieciówkami, bo to jest zupełnie inna liga (w większości przypadków od razu widać, że ciuchy są zupełnie innej jakości).
@Hatespinner: mówiłem nie zesraj się, Reserved to nie tylko garnitury. Jak widzisz poliestrowe polo od Armaniego kosztuje 177$ a porządne z Reserved pewnie ok 60 zł.
Jak już koniecznie chcesz się #!$%@?ć to zamień Reserved na Vistulę i powiedz czy faktycznie Armani jest warte zapłacenia 5 razy więcej.
Jak widzisz poliestrowe polo od Armaniego kosztuje 177$ a porządne z Reserved pewnie ok 60 zł.


@blazej30: Ja #!$%@? ale cebulak. xD A myślisz, że powinien kosztować tyle samo jak jest #!$%@? jakości?

Jak już koniecznie chcesz się #!$%@?ć to zamień Reserved na Vistulę i powiedz czy faktycznie Armani jest warte zapłacenia 5 razy więcej.


@blazej30: No jest, ale co ja będę tłumaczył wieśniakowi na czym polega różnica między posiadaniem