Wpis z mikrobloga

Mirunie, wczoraj o 6 rano tel, że nerka do przeszczepu, o 15 zabieg. Dzisiaj po dobie na poperacyjnej już na oddziale, nawet sala szpitalna to jedynka xD To już drugi przeszczep, pierwszy był w 2005 roku w 6 klasie podstawowej. Pijecie ze mną czystą wodę niegazowana i to małymi lyczkami xD cewnik w benisie, wenflon na ręce i szyi, 3 pojemniki na krew od nerki. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej i w końcu będę mógł normalnie pić xD #zdrowie #chwalesie #nerkicontent #oswiadczenie
MroczneCiacho - Mirunie, wczoraj o 6 rano tel, że nerka do przeszczepu, o 15 zabieg. ...

źródło: comment_vjEdJAWU9QJQZwfh05JAlKJZfWyOY96W.jpg

Pobierz
  • 45
@Pienio69 Miałem późne wgłobienie jelita, 8 miesięcy. Po operacji pojawiło się białko w moczu, dostałem za dużą dawkę sterydów, które uszkodziły kłębuszki nurkowe (Fsgs), czyli błąd lekarzy. Od pierwszego roku życia choruje, do drugiej klasy podstawówki wytrzymały, ale już trzeba było zacząć dializy ręczne do otrzymanej, jako że mama jest pielęgniarką to robiła to sama. W sumie 1,5 roku ręczne, 2,5 roku na cyklerze (12h na noc podpinany do maszyny) i przeszczep
@Gent Jutro się postaram w sumie dowiedzieć od kogo dostałem. Pierwsza nerka była od 16 latka, któremu gdzieś gdy przechodził obok budowy spadła cegła na głowę, mój imiennik Łukasz. W sumie chyba gdzieś była nawet informacja w tamtych czasach w mediach o tym. I przekażę mu, w sumie dwie mu nie potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)