Wpis z mikrobloga

Mirunie, wczoraj o 6 rano tel, że nerka do przeszczepu, o 15 zabieg. Dzisiaj po dobie na poperacyjnej już na oddziale, nawet sala szpitalna to jedynka xD To już drugi przeszczep, pierwszy był w 2005 roku w 6 klasie podstawowej. Pijecie ze mną czystą wodę niegazowana i to małymi lyczkami xD cewnik w benisie, wenflon na ręce i szyi, 3 pojemniki na krew od nerki. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej i w końcu będę mógł normalnie pić xD #zdrowie #chwalesie #nerkicontent #oswiadczenie
MroczneCiacho - Mirunie, wczoraj o 6 rano tel, że nerka do przeszczepu, o 15 zabieg. ...

źródło: comment_vjEdJAWU9QJQZwfh05JAlKJZfWyOY96W.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@MroczneCiacho przykro mi. Ja wlasnie oczekuje na operacje nerki z powodu wady wrodzonej, chodze z nefrostomia od 3 tygodni i juz mi odbija z bolu.
Na szczescie dzisiaj troche spalam - jest ciut lepiej.

Wracaj do zdrowia!
  • Odpowiedz
  • 1
@Cziq Spotykałem się już z pacjentami z tą wadą. Nieprzyjemna sprawa, szczególnie że podobno zabieg jest w znieczuleniu miejscowym ale da się przeżyć i zabieg pomaga dosyć szybko, tylko nieprzyjemny. Sam miałem zakładane dwa permanentne cewniki do dializ na klatce piersiowej, ale dasz sobie radę. Poproś większą dawkę bo zawsze pytają czy coś jeszcze czuje, sklam i powiedz, że jeszcze lekki ból czujesz, tak mi sami nieraz radzili xD Słyszałem też, że
  • Odpowiedz
  • 0
@ParuwkaInternetuw Ja wiem, będzie ze kilkanaście złotych, pojedyncza sala na oddziale robi swoje, tylko telewizora nie ma a lapka nie wziąłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tak szczerze to już moje drugie wezwanie, pierwsze było w marcu 2016 ale była poprawiona peknieta przetoka do dializ także wtedy nie wypaliło
  • Odpowiedz
@MroczneCiacho wiesz. Zalozenie nie bylo takie zle... ale... kam to od 3 tygodni i czasami z bolu chodzic nie moge. Cewnii sie rusza w nerce i chyba podraznia. Dzisiaj jest troche lepiej... ale prochy juz wzielam. Teraz czekam na scyntygrafie nerki i potek zabieg.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cziq Rozumiem. Niestety często z tego co kojarzę są jakieś tam efekty uboczne i powikłania. Mam nadzieję, że trochę po scyntofrafii się wyjaśni co tam się dzieje i naprawia, żebyś się lepiej czuła i te bóle przeszły. Trzymam kciuki :)
  • Odpowiedz