Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie #!$%@? jak zakaz handlu w niedzielę. Czas dla rodziny- taaa a teraz niech zwolennicy zakazu handlu powiedzą dlaczego pracownicy w innych branżach np. gastronomii mają być gorsi? Czy oni nie zasługują na wolne? W zmian tego będą mieli większy #!$%@? bo Grażyna przyjdzie z swoim potomstwem na pitce i fryty.

Wolne dla wszystkich albo dla nikogo! Zamykajmy szpitale i przestrzeń powietrzną! Wszyscy do kościoła!


#polityka #neuropa #4konserwy
Pobierz dziara1429 - Nic mnie tak nie #!$%@? jak zakaz handlu w niedzielę. Czas dla rodziny- ...
źródło: comment_ipVbBHqzRlsKhh9SvKRzXiy9KWpgVSVt.jpg
  • 17
@garfyld: przyjdź do mnie do pracy. Księgowe z biura byłyby w niebo wzięte.

bo dla mnie niedziela to czas dla rodziny i koniec. powinno się go spędzać z rodziną, a nie na zakupach
@dziara1429: spokojnie, w Norwegii mają prąd, wodę i w #!$%@? wszystkiego więcej niż my biedaki. Nie popadaj w skrajność. To raz. Dwa, że jeszcze nie wiadomo jak to będzie wyglądało do końca, więc nie ma co gownoburzy robić.
@patchupdate: tu chodzi o zasady. Jeżeli jednej grupie zawodowej specjalnie zapewnia się wolne, utrudniając przy tym prowadzenie działalności gospodarczej, to powinno się tak samo traktować innych. Pracownicy mcd czy stacji paliw nie mają rodzin?