Wpis z mikrobloga

Tyle osób mnie zaobserwowało po ostatnich wpisach dotyczących gry, że muszę coś wrzucić :-) Tworzę tła do mojej kolejnej gry, chciałbym żeby w każdym był jakiś delikatny efekt. Dzisiaj pokazuję pierwsze z nich z dodaną mgłą. Ja jestem bardzo zadowolony z efektu, szkoda że pochłania to tak dużą ilość czasu :c

Tworzę gry na komórki i chcę zarobić milion $ xD jeżeli chcesz być na bieżąco to zaobserwuj mnie i dej plusa dla większej motywacji :D

Teraz jak widać jest tylko jeden przeciwnik, zielona strzałka - swipe, czerwona - swipe w przeciwną stronę strzałki. Jak tylko uporam się z grafiką poziomów (docelowo 5 różnych), to zabieram się za dodatkowych przeciwników, bohaterów oraz dodatkowe utrudnienia.

#gamedev #programowanie i #grafikakomputerowa
applicattura - Tyle osób mnie zaobserwowało po ostatnich wpisach dotyczących gry, że ...

źródło: comment_Lvku9F8cCDons7wzQMaOJgsWKF8NQTpN.jpg

Pobierz
  • 49
@lu43n: Sama idea gry będzie oparta na odblokowaniu dzielnic jakiegoś miasta zajętego przez jakiegoś pajaca xD Mimo wszystko to będzie endless, ale z poczucie że nasze zabijanie nie idzie na marne, ale coś tam odblokujemy. To co napisałeś brzmi kusząco i jak najbardziej możliwe do zrobienia, ale też wymaga czasu. Skupię się na spięciu całości i na koniec będę szlifował. Dzięki za opinię :-D
@qdt2k: Haha coś w tym jest