Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #wykop #przemyslenia

Jest tagi tag #mirkomodlitwa i jakaś grupa ludzi, którzy wrzucają tam swoje prośby, modlitwy itp. Generalnie nikomu nie szkodzą, wspierają się słowem, dla nich to widocznie ważne. Niestety, jak to na wykopie, zawsze, ale to zawsze znajdzie się jakaś zakompleksiona #!$%@? pokroju tej na załączonym obrazku, która wszystko musi #!$%@?ć, wszędzie wpieprzyć swoje żałosne komentarze, nastawione na zdobycie poklasku wśród sobie podobnych, zaśmiecając przy okazji.

Po jakiego #!$%@? ci ludzie w komentarzach do wpisów np. pod #mirkomodlitwa wrzucają takie gówno? Ja rozumiem, że to mirko, do tego jeszcze #nocnazmiana , ale jak tak dalej pójdzie, to w nitkach pod tagiem "programowanie" będą wrzucane zdjęcia nagich stulejek przed komputerem, pod tagiem "motoryzacja" trafi się seria dowcipów o Matizie, a pod tagiem "mikrokoksy" zacznie się spam tabletkami na odchudzanie. Generalnie nie dość, że tagi nie działają, to jeszcze szambo straszne się zrobi, a normalnej treści to już nie znajdzie za cholerę.

Wykop elita internetu #!$%@? jego mać.
rissah - #gorzkiezale #wykop #przemyslenia 

Jest tagi tag #mirkomodlitwa i jakaś g...

źródło: comment_jqb0dxkXPWhAnImDUNy2IsMZhmOT3MKl.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wychodzę z takiego założenia, że w społeczeństwie powinno być miejsce zarówno dla wierzących jak i przeciwników jakiejkolwiek wiary.


@Flypho: Masz rację, jak najbardziej. Niemniej, chodzi o to, żeby sobie wzajemnie nie przeszkadzać i tego dotyczy mój wpis.
  • Odpowiedz
nie się obnoszą ze swoją religijnością wszędzie gdzie się da


@TastyTofu: czy oni #!$%@? żądają krzyża na głównej belce wykopu? W jaki sposób się obnoszą ze swoją religijnością? Mają swój tag, tak jak przegrywy mają swój, amatorzy siłowni, gotowania czy innych motoryzacji swoje.
  • Odpowiedz
@rissah: Żartuję przecież, od dawna mam ten tag na czarnej żeby tego nie widzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°).Niech kazdy robi to, na co ma ochotę. Tak w ogóle to uwazam jednak, ze powinni zmienic nazwe tagu na #katolickamirkomodlitwa bo z tego co kojarzę to wpisy osób o innych wyznaniach nie są tam mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania Moim zdaniem z takim nastawieniem tylko eskalujesz problem. Jakby to czytal jakis mniej kulturalny dzentelmen to zaraz by Ci nawrzucal od katozjebow i innych takich. Nie ma co sie denerwowac, bo jesli chodzi o sedno problemu mamy podobne zdanie.
  • Odpowiedz
@rissah: ale de facto tag mirkomodlitwa nie jest zarezerwowany tylko dla katolików, więc...dowolna prośba o modlitwę to mirkomodlitwa, więc z logicznego punktu widzenia - afera z dupy.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem z takim nastawieniem tylko eskalujesz problem.

@NormanCroucher: jakby nawrzucali mi to trudno. Określiliby się idealnie jak wojujący antyteiści.

Zerknij trochę powyżej twojego komentarza. Masz tam obśmiewanie "harmonogramu do bozi" oraz rzekome "obnoszenie się z religijnością".

Każdy gimboateusz musi tak się dowartościować i kpiarstwem podbudować wybujałe
  • Odpowiedz
@rissah: Bo to jest tak jak z tym żartem o ateistach:

Zjazd ateistów:
Po przywitaniu wszyscy ateiści poszli pogrozić Bogu, pokazać jak sobie świetnie radzą bez niego.
Wszyscy skaczą jak najwyżej krzycząc "Boże, Ty chu*u, Nic nam nie zrobisz!" itp. Tylko jeden facet siedzi na kamieniu i czyta gazetę.
Podchodzi do niego przewodniczący zjazdu
  • Odpowiedz
@rissah: Przecież podał intencje, napisał piosenkę rapową do tego, a jak się śpiewa to się modli podwójnie, tak mi mówili na religii w podstawówce.
  • Odpowiedz
@rissah: po cholerę mam to sto razy czytać, skoro po pierwszym razie już wiem, że ci dupa pękła i że jesteś jakiś nawiedzony xD.

jak tak dalej pójdzie blabalblala

nie będzie tak. xD a nawet jeśli by było, to rozumiem, że się zabijesz z tego powodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wyjdź z domu, człowieku, a nie wysyłaj mnie na pszyrkę. robisz z igły widły i tyle.
  • Odpowiedz
@rissah: Powinno byc banowane trollowanie w tagach. Masz racje mireczku. Zawsze sie znajdą internetowi hipokryci, co #!$%@? dadzą sobie obciąć za nieskrępowaną wolność słowa, a pozniej "Przecież oni tacy smieszni ci katolicy hehe potrolujem sobie plusiki zgarne hehe #!$%@? z nimi i tak nikogo oni nie obchodzą łatwy cel. I w dodatku nie oddają hehe"
  • Odpowiedz