Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #wykop #przemyslenia

Jest tagi tag #mirkomodlitwa i jakaś grupa ludzi, którzy wrzucają tam swoje prośby, modlitwy itp. Generalnie nikomu nie szkodzą, wspierają się słowem, dla nich to widocznie ważne. Niestety, jak to na wykopie, zawsze, ale to zawsze znajdzie się jakaś zakompleksiona #!$%@? pokroju tej na załączonym obrazku, która wszystko musi #!$%@?ć, wszędzie wpieprzyć swoje żałosne komentarze, nastawione na zdobycie poklasku wśród sobie podobnych, zaśmiecając przy okazji.

Po jakiego #!$%@? ci ludzie w komentarzach do wpisów np. pod #mirkomodlitwa wrzucają takie gówno? Ja rozumiem, że to mirko, do tego jeszcze #nocnazmiana , ale jak tak dalej pójdzie, to w nitkach pod tagiem "programowanie" będą wrzucane zdjęcia nagich stulejek przed komputerem, pod tagiem "motoryzacja" trafi się seria dowcipów o Matizie, a pod tagiem "mikrokoksy" zacznie się spam tabletkami na odchudzanie. Generalnie nie dość, że tagi nie działają, to jeszcze szambo straszne się zrobi, a normalnej treści to już nie znajdzie za cholerę.

Wykop elita internetu #!$%@? jego mać.
rissah - #gorzkiezale #wykop #przemyslenia 

Jest tagi tag #mirkomodlitwa i jakaś g...

źródło: comment_jqb0dxkXPWhAnImDUNy2IsMZhmOT3MKl.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@rissah: No bo najpierw trolling pod tagiem a potem mama wola bo już pulpety na stole a potem lekcje z przyrki i ma weekend przeczytać kszyżakuf ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak trollowi dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud
  • Odpowiedz
@rissah: ja osoboście gardzę mirkomodlitwą między innymi z powodu osoby która je prowadzi. Typowa wglopkowa #!$%@? plująca nienawiścią, ale do religii to pierwsza xD
  • Odpowiedz
ja osoboście gardzę mirkomodlitwą


@Magromo: masz do tego pełne prawo. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Natomiast #!$%@?ące jest zaśmiecanie wątków jakimś kompletnie oderwanym, nic nie wnoszącym gównem i z tym trzeba walczyć, bo już całkiem śmietnik się tu zrobi, pod wszystkimi tagami i w każdym wpisie.
  • Odpowiedz
@rissah: eee, on również prosi o uwagę. Nie potrafi się odnaleźć, brakuje mu jakiejś wspólnoty i wyraźnie chce się czymś wyróżnić ;-) Nie reagowałbym negatywnie na takich ludzi, no bo co zrobisz? Cenzurę?
  • Odpowiedz
Nie potrafi się odnaleźć, brakuje mu jakiejś wspólnoty i wyraźnie chce się czymś wyróżnić


@tryvial: też tak to odebrałem, ale niech normalnie poprosi o pomoc. Znajdą się tu tacy, co mu pomogą wyjść ze #!$%@?. Natomiast cenzura absolutnie, jeszcze się łudzę, że rozsądek na dłuższą metę weźmie górę.
  • Odpowiedz
@rissah: ale jaka elita Panie, ja ten mit wyparłem ze swojej głowy jakieś pare dni po założeniu tu konta. Przecież tutaj siedzą w większości zakompleksieni biedni chłopcy. Pociesz się że taki pomiot jak @RBBN przynajmniej dzięki temu że napiszę parę takich wysrywów przez chwilę może poczuje się lepiej.
  • Odpowiedz
  • 7
@rissah chciałbym powiedzieć, że modlitwa pomogła. Taki desant był, że chyba jeszcze kotlety z mojej komunii spadały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@rissah istnieje taka zasada "człowiek bez stolca dostaje #!$%@?". A ja polecam nie brać wszystkiego na poważnie na mirko, bo zatwierdzenia można się dorobić ( )
  • Odpowiedz
@rissah: Staram się omijać ten tag chociaż czasem go widzę. Jakkolwiek żenujące samo zjawisko w tym tagu by nie było to trzymam język na wodzy. Niemniej zauważ że wszystko co dzieje się publicznie może narażać się na śmieszność.
  • Odpowiedz
@RBBN: do stolców (także tych myślowych) polecam tag #gownowpis. Same heheszki też zrozumiem, bo i mi się czasem zdarza, ale od tego są stosowne miejsca. Nie ma co zaśmiecać, bo się tu #!$%@? niebawem już z niczym nie odnajdziemy.
  • Odpowiedz